K2 i K2 Precise wygrały międzynarodową obsługę marki Cerrad.

Informacja Prasowa - 02.04.2019
161

K2 i K2 Precise wygrały międzynarodową obsługę marki Cerrad.

K2 i K2 Precise wygrały międzynarodową obsługę marki Cerrad.

Agencje K2 i K2 Precise wygrały przetarg na stałą obsługę digitalową promującą markę Cerrad. Działania obejmą początkowo 6 rynków europejskich oraz USA,  z planem rozwoju na kolejne kraje.

W wyniku wygranego przetargu K2 poprowadzi międzynarodową obsługę marki Cerrad  w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Linkedin). Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie social mediowych stron klienta, tworzenie contentu (w tym filmów 360) oraz organizację działań skierowanych do architektów, projektantów wnętrz i studentów ASP. K2 zajmie się także stroną www klienta, wesprze jego współpracę z designerami oraz działania PR. K2 Precise zaś zakupi media oraz zrealizuje kampanie SEO i SEM. Obsługa ma charakter stały  i rozpocznie się w kwietniu 2019 roku.

Firma Cerrad rozwija swój potencjał i możliwości w zakresie działań związanych z marketingiem interaktywnym. Stawiamy przed sobą ambitne cele, które chcemy realizować  z wyspecjalizowanym partnerem. O wyborze agencji zadecydowało m.in. wieloletnie doświadczenie w obsłudze marek w digitalu oraz rozwijanie ich komunikacji marketingowej na rynkach zagranicznych. Wierzymy, że efekty tej współpracy będą już niedługo widoczne. – o wyborze agencji mówi Tomasz Glegoła, Dyrektor ds. Marketingu w Cerrad.

Firma Cerrad od ponad dwudziestu lat tworzy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności Cerrad, które są fundamentem dynamicznego rozwoju firmy.

Comments

comments

161
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...