JYSK z Ulą Pedantulą – doradzają, inspirują, pokazują

Informacja Prasowa - 30.04.2019
182

JYSK z Ulą Pedantulą – doradzają, inspirują, pokazują

JYSK Polska, we współpracy z Ulą Chincz – znaną jako Ula Pedantula – realizuje serię filmów z poradami i inspiracjami dotyczącymi aranżacji przestrzeni, wyboru produktów do domu oraz prostymi i efektownymi pomysłami DIY. Dynamiczna forma, wciągająca narracja, dużo dobrego humoru i przede wszystkim – ciekawe rozwiązania do zastosowania przez każdego – to wszystko czeka na widzów każdego odcinka. Filmy są dostępne na blogu oraz kanale YouTube Uli Pedantuli.

W najnowszym odcinku metamorfoza balkonu Magdy i Michała. Para wygrala konkurs przeprowadzony wspólnie przez Ulę i JYSK.

JYSK nie tylko oferuje szeroki asortyment produktów użytkowych i dekoracyjnych do wyposażenia wnętrz i przestrzeni wokół domu. Misją firmy jest również fachowe doradztwo oraz inspirowanie do tworzenia komfortowych i efektownych aranżacji. – Wiemy, że klienci potrzebują takich porad, a my chcemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem – mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor komunikacji i PR JYSK Polska. – Każdego dnia robimy to w naszych sklepach, ale chcemy też docierać do szerokiego grona osób poszukujących inspiracji i praktycznych informacji. Video, realizowane wspólnie z Ulą Pedatnulą, to w naszej opinii znakomita odpowiedź na takie oczekiwania.

Ula Pedantula – czyli Ula Chincz – to dziennikarka, reporterka, specjalistka od sprytnych sposobów na prowadzenie domu. Prowadzi blog i kanał na YouTube poświęcony codziennym domowym wyzwaniom. W zrealizowanych już wspólnie z JYSK odcinkach pokazywała, jak w prosty sposób wykonać własnoręcznie prezenty świąteczne i walentynkowe.

Doradza jak wybrać kołdrę i poduszkę, by zapewnić sobie jak najbardziej komfortowy wypoczynek. – JYSK to prawdziwy specjalista od dobrego snu – mówi Aleksandra Chalimoniuk. – Wspólnie z Ulą Pedantulą wyjaśniamy różnice między poszczególnymi wypełnieniami, podpowiadamy, jak dbać o pościel, tak by służyła nam jak najdłużej. W tym filmie Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska podzielił się z widzami również swoim doświadczeniem w tym zakresie.

wpis na blogu – Poszwy i poszewki bez tajemnic

Planowane jest również video z patentami na organizację imprezy w ogrodzie. – Chcemy udowodnić, iż nie trzeba mieć nadzwyczajnych umiejętności, by własnoręcznie dokonać rearanżacji, a naprawdę prostymi środkami możemy osiągnąć znakomity efekt – dodaje Aleksandra Chalimoniuk. – Samodzielne tworzenie nowych rozwiązań, w oparciu o dostępne produkty, może przynieść naprawdę ogromną radość i satysfakcję. Gorąco zachęcam do śledzenia naszych filmów – jestem przekonana, że każdy znajdzie w nich podpowiedzi i porady do wykorzystania na co dzień.

Comments

comments

182
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...