JYSK na charytatywnym biegu Wings For Life World Run

Informacja Prasowa - 04.05.2018
125

JYSK na charytatywnym biegu Wings For Life World Run

Ponad 40 biegaczy klubu JYSK w najbliższą niedziele 6 maja w Poznaniu stanie na starcie charytatywnego biegu Wings for Life World Run. To jedna z najliczniejszych reprezentacji firm w Polsce i na świecie w tym biegu.

https://www.youtube.com/watch?v=OyECVjOExGI

Dla klubu biegaczy JYSK będzie to już 3. start na Wings for Life, ale po raz pierwszy wystawiamy tak silną reprezentację. Pakiet startowy odbierze ponad 40 zawodników amatorskiego klubu – podkreśla Adrian Dróżdż, szef klubu biegaczy JYSK, regionalny dyrektor sprzedaży. Jesteśmy bardzo dumni i liczymy na wsparcie kibiców.

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 12 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Całość kwot startowych przekazywana jest na badania nad rdzeniem kręgowym.

BIEGAMY, BO LUBMY

POMAGAMY, BO CHCEMY

W JYSK zawsze chętnie pomagamy, a że Wings for Life jest biegiem charytatywnym, więc tym bardziej chcieliśmy w nim wystąpić. Na liście startowej są aż 42 osoby, a nasz cel na ten bieg to minimum 699km. Licząc naszych biegaczy przekazaliśmy blisko 1200 Euro na badania nad rdzeniem kręgowym” – dodaje Adrian Dróżdż

WSPÓLNA PASJA

Celem działania klubu biegaczy JYSK jest przede wszystkim dobra zabawa i dzielenie się wspólną pasją z kolegami z pracy. Do klubu może dołączyć każdy. Udział w biegu Wings for Life wpisuje się dodatkowo w filozofię skandynawskiej firmy – krzewienie kultury fizycznej i sportu oraz pomoc niepełnosprawnym sportowcom.

Dodatkową wartością biegu jest integracja. Kilkudziesięciu pracowników z całej polski pracujących na różnych stanowiskach – od sprzedawców po dyrekcję spotka się razem, aby wspólnie pobiegać i spędzić niedzielne popołudnie w Poznaniu – podkreśla Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji.

Comments

comments

125
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...