Już w poniedziałek, 16 kwietnia br. poznamy laureatkę 3. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

Informacja Prasowa - 11.04.2018
218

Już w poniedziałek, 16 kwietnia br. poznamy laureatkę 3. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

„Wysokie Obcasy”, tygodnik ukazujący się z „Gazetą Wyborczą”, już po raz trzeci organizują plebiscyt na „Superbohaterkę Wysokich Obcasów”. Kapituła plebiscytu i czytelniczki wybiorą kobiety, które najbardziej poruszyły ich wyobraźnię w minionym roku. Laureatki zostaną ogłoszone w najbliższy poniedziałek, 16 kwietnia br. podczas uroczystej gali (trwają akredytacje na to wydarzenie).

W plebiscycie nominowanych jest 17 niezwykłych kobiet, które w 2017 r. stały się bohaterkami artykułów opublikowanych na łamach „Wysokich Obcasów”, swoim życiem, postawą i wartościami rozpalając wyobraźnię czytelniczek i redaktorek tygodnika. To kobiety, które swoją śmiałością i wizją zmieniają świat, zarażają innych energią, siłą i niezłomnością i potrafią przezwyciężać zarówno osobiste bariery, jak i społeczne czy polityczne ograniczenia. Czasami to osoby słynne, gwiazdy sceny, nauki, biznesu, na przykład modelka Anja Rubik czy dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska, a czasami znane jedynie lokalnie, m.in. ekolożka Wiola Smul, nauczycielka Marina Hulia czy naukowczyni Agata Kołodziejczyk.

Sylwetki wszystkich nominowanych bohaterek można znaleźć na stronie Wysokieobcasy.pl/superbohaterka, a więcej informacji o plebiscycie – w tym o jego kapitule i nagrodzie czytelniczek „Wysokich Obcasów” – na  Agora.pl.

Tytuł „Superbohaterki Wysokich Obcasów” zostanie wręczony podczas uroczystej gali w poniedziałek, 16 kwietnia br. w Teatrze Studio w Warszawie.

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...