Już dzisiaj poznamy zwycięzców prestiżowej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego

Informacja Prasowa - 21.11.2019
86

Już dzisiaj poznamy zwycięzców prestiżowej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego

W tym roku już po raz 15. poznamy laureatów prestiżowej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Rok 30. rocznicy uzyskania przez Polskę wolności to również okazja do wręczenia Nagrody Specjalnej „Dziennikarz Dekady”, nawiązującej do Nagrody Specjalnej „Dziennikarz XX-lecia”, którą w 2010 roku otrzymał red. Jerzy Baczyński.

Nagrodę Specjalną Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego „Dziennikarz Dekady” otrzyma trzech dziennikarzy, „którzy w ramach swojej działalności w latach 2009-2019 stali się symbolem niezależnego i wolnego od nacisków dziennikarstwa, wykazywali się szczególnym profesjonalizmem i obiektywizmem, przestrzegali etyki zawodowej, a ich materiały cieszyły się uznaniem społecznym i miały istotny wkład w postrzeganie otaczającej nas rzeczywistości”. Nagrody są równorzędne, a łączna pula nagród wynosi 300 tys. zł.

Nominacje przyznawali członkowie Kapituły oraz kolegia redakcyjne zaproszonych mediów informacyjno-publicystycznych (3 nominacje dla dziennikarzy, którzy zebrali największą liczbę głosów).

Nagrody zostaną wręczone 21 listopada br. podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Auli Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem.

Comments

comments

86
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...