Już 3 grudnia odbędzie się Imagination Day 2019 – największa konferencja branży kreatywnej w Polsce

Informacja Prasowa - 27.11.2019
82

Już 3 grudnia odbędzie się Imagination Day 2019 – największa konferencja branży kreatywnej w Polsce

Szukając inspiracji, możliwości rozwoju i poszerzenia własnych horyzontów, nie można pominąć tego wydarzenia. Konferencja Imagination Day obędzie się już po raz 9. w Warszawie. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Dlaczego warto?

Po pierwsze – dobór  najlepszych prelegentów

Do udziału w konferencji zapraszani są najlepsi eksperci z całego świata. Swoja wiedzą podzielą się nie tylko najbardziej utytułowane nazwiska, lecz także charyzmatyczni artyści, laureaci prestiżowych nagród, dyrektorzy najlepszych światowych firm i agencji kreatywnych. Gościem specjalnym będzie Borys Szyc występujący z ramienia partnera Storytel. W tym roku prelegentami będą między  innymi: Pia Af Hällström, Creative Director & Partner z Works, Helsinki, Thiago Cruz, Global Creative Director z Publicis Italy, Mediolan, Amaya Coronado  CEO z LOLA Mullen Lowe Spain, Madryt, Chris Chapman, Head of Art., Droga 5, Londyn,  Tom Goodwin Head of Innovation z Zenith. Konferencję poprowadzi Maciej Sawicki Co-Founder z Foszer Sawicki.

Po drugie – tematy wyprzedzające i wyznaczające bieżące trendy

W czasie Imgaination Day dowiemy się, jak budować komunikację przyszłości, poznamy gorące trendy w reklamach i to, co nas powstrzymuje przed ich tworzeniem. Zanurzymy się do świata audio, czyli świata wyobraźni, poznając jego możliwości. Nie zabraknie również prezentacji potencjału marketingowego drzemiącego w e-sporcie i gamingu, którego wciąż twórcy i stratedzy w pełni nie wykorzystują. Wjedziemy w głąb naszych instynktów, by dowiedzieć się o tym, co napędza naszą motywację i aspiracje.

Po trzecie – bilety są jeszcze dostępne!

W jednym miejscu, przez cały dzień można na żywo zyskać wiedzę od ekspertów z branży reklamy i marketingu, biznesu oraz sztuki. Imagination Day już od dziewięciu lat inspiruje polską publiczność poprzez łączenie kreatywności z wielu dziedzin oraz z różnych zakątków świata. Bilety dostępne na: www.imaginationday.pl.

źródło: imm.com.pl

Comments

comments

82
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...