Już 20 konsultantów Bluerank z certyfikatem Digital Marketing Qualification

Informacja Prasowa - 29.07.2019
134

Już 20 konsultantów Bluerank z certyfikatem Digital Marketing Qualification

DIMAQ to w opinii ekspertów branży SEM jeden z najbardziej miarodajnych certyfikatów potwierdzających szeroki zakres wiedzy obszaru marketingu cyfrowego. W zespole Bluerank już 20 specjalistów posiada aktualny certyfikat, a do końca roku liczba ta zostanie podwojona.

Bluerank to członek IAB Polska (Związek Pracodawców Branży Internetowej, podmiot prowadzący certyfikację), który nie tylko promuje ideę certyfikacji DIMAQ, ale także czynnie uczestniczy w podnoszeniu kwalifikacji swoich specjalistów. Obecnie ponad 60% konsultantów w dziale Client Service posiada aktualny certyfikat DIMAQ , a do końca roku ma to być  aż 86% . Reprezentanci działu Client Service Bluerank to rzecz jasna zespół, który ma zarówno pierwszy, jak i najczęstszy kontakt z klientami. Szeroka wiedza branżowa bezpośrednio przekłada się na możliwość kompleksowego podejścia do potrzeb klientów, jak również do sprawnej współpracy z całym zespołem projektowym.

Stale rośnie również liczba ekspertów działu Search Engine Optimization, gdzie na koniec roku DIMAQ posiadać będzie prawie 70% zespołu.

-DIMAQ to naszym zdaniem jeden z najważniejszych certyfikatów branżowych, a w momencie uzyskania go przez coraz większą liczbę naszych ekspertów, nasi klienci mają gwarancję obsługi na najwyższym poziomie kompetencji. Zdobywamy certyfikaty DIMAQ na taką skalę, że wedle naszej wiedzy jesteśmy w czołówce firm z branży w Polsce. Dodatkowo, aktywnie wspieramy i promujemy ten program certyfikacji, jako iż jesteśmy głęboko przekonani, że przyczynia się on do podnoszenia poziomu profesjonalizmu branży digital marketing w naszym kraju – Izabela Pawlak, HR Specialist Bluerank

IAB Polska opisuje DIMAQ jako międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych. DIMAQ definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia opracowana  przez ekspertów powołanych przez IAB Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska. DIMAQ posiada rekomendację IAB Europe i jest dostępny w: Polsce, Grecji, Słowacji, Słowenii, Serbii, Czarnogórze, Rumunii, Bośni i Hercegowinie oraz na Cyprze. Certyfikaty DIMAQ są przyznawane czasowo, konieczne jest ich odnawianie.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...