Justyna Śnieżek przejmuje rolę COO w Good Division

Informacja Prasowa - 10.06.2021
170

Justyna Śnieżek przejmuje rolę COO w Good Division

Justyna Śnieżek przejmuje rolę COO w Good Division

Z początkiem czerwca Justyna Śnieżek objęła stanowisko Chief Operating Officer w firmie Good Division. W ramach nowo utworzonego stanowiska, w swojej codziennej pracy wesprze Jolantę Pielę.

Śnieżek, która do tej pory w Good Division pełniła funkcję Dyrektora PR i Komunikacji Digital, na nowym stanowisku zajmie się m.in. egzekucją długofalowej strategii firmy, koordynacją pracy zespołu, tematami operacyjnymi, administracyjnymi i nowym biznesem.

Od czasu dołączenia Justyny do firmy doprecyzowaliśmy nasz model biznesowy oraz model pracy z klientami. Staliśmy się silnym partnerem dla firm o złożonej strukturze, w dużej mierze właśnie dzięki umiejętnościom Justyny w zarządzaniu procesami.  Jej szerokie doświadczenie w różnych obszarach marketingu, komunikacji, client service-u oraz biznesu, czynią z niej idealną osobę do powierzenia tak ważnej funkcji w firmie – komentuje Jolanta Piela, Prezes Zarządu Good Division. – Ten awans wiąże się również bezpośrednio z kolejnymi dużymi zmianami, jakie ogłosimy jako firma już niedługo – dodaje. 

Justyna z komunikacją, marketingiem i account managementem związana jest od 2012 roku. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach Webtalk i Grayling, gdzie obsługiwała klientów takich jak Amazon, MARS Inc., BMW, Hilton, Nobu Hospitality czy BNP Paribas.

 

Comments

comments

170
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...