Justyna Mazur dołączyła do zespołu IPG Mediabrands

Informacja Prasowa - 14.01.2020
60

Justyna Mazur dołączyła do zespołu IPG Mediabrands

Manager z wieloletnim doświadczeniem w pracy w branży reklamowo-mediowej wzmocnił zespół grupy IPG Mediabrands, do której należą agencje mediowe Initiative, UM, U2 i agencja digitalowa Reprise.

Justyna Mazur dołączyła do zespołu IPG Mediabrands obejmując stanowisko Client Commercial Business Partnera. Jest to nowa funkcja w strukturach grupy. – Rolą Justyny będzie wsparcie w zarządzaniu i optymalizacji przychodów, zwiększenie efektywności oferowanych przez nas rozwiązań oraz w budowanie i wzmacnianie relacji z Klientami. Dodatkowo Justyna będzie wspomagała nas w procesach nowo biznesowych – mówi Marcin Dec, CEO IPG Mediabrands.

Justyna jest managerem z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy branży reklamowo-mediowej. Przez większość czasu związana była z agencją Zenith (grupa Publicis Media), gdzie ostatnio pełniła funkcję dyrektora zarządzającego tej agencji. Pracowała także w Polkomtelu na stanowisku zastępcy dyrektora departamentu komunikacji marketingowej ds. mediów.

Jest absolwentką Instytutu Studiów Społecznych w Hadze, kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi oraz Akademii Leona Koźmińskiego – zarządzanie i marketing.

Comments

comments

60
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...