Justyna Gościńska nowym dyrektorem marketingu 4F

Informacja Prasowa - 07.08.2019
25

Justyna Gościńska nowym dyrektorem marketingu 4F

Do obowiązków nowej dyrektor należeć będzie opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej dla wszystkich marek z portfolio OTCF – 4F, 4F Junior, Outhorn, 4Faces, Everhill oraz Under Armour, którego OTCF jest dystrybutorem od 2019 roku.

Justyna Gościńska posiada 16-letnie doświadczenie w marketingu, produkcie i zakupach w branży sportowej i modowej. Praktykę zawodową rozpoczynała w Go Sport, gdzie zarządzała zespołem kupieckim.

Przez blisko 10 lat związana była z Levi Strauss & Co., odpowiadając za wizerunek i sprzedaż produktów Levi’s w krajach Europy Wschodniej. Następnie pełniła funkcję dyrektor marketingu na ponad 40 rynkach – w Europie Wschodniej, Północnej Afryce i Środkowym Wschodzie.

Przez ostatnie 3 lata zarządzała marketingiem w Monster Energy, gdzie odpowiadała najpierw za działania marketingowe w krajach Europy Wschodniej, a następnie w krajach Europy Centralnej i Wschodniej, zarządzając ponad 100-osobowym zespołem.

Jest absolwentką Oxford Brookes University (MBA). Ukończyła warszawską AWF oraz Zarządzanie marką na rynku mody na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również coachem i członkiem ICC.

źródło: http://www.sportmarketing.pl/newsroom/37143,4f-z-nowym-dyrektorem-marketingu

LinkedIn Justyna Gościńska: https://www.linkedin.com/in/justyna-goscinska-1bb4645/

 

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...