“Jupitery Roku” – nowy plebiscyt Plotek.pl i Radia Złote Przeboje  

Informacja Prasowa - 12.12.2023
114

Redakcje łączą siły i wspólnie zapraszają do głosowania na ulubieńców ze świata show-biznesu w plebiscycie “Jupitery Roku”. 

Redakcja Plotek.pl przybliża kulisy show-biznesu, rzucając światło jupiterów na życie codzienne gwiazd. Na antenie Radia Złote Przeboje redaktor Marcin Wolniak w programie Odety Moro “Sobota z Odetą” komentuje cotygodniowe wydarzenia i doniesienia ze świata celebrytów. Teraz redakcje łączą siły i wspólnie zapraszają do głosowania na ulubieńców ze świata show-biznesu w plebiscycie “Jupitery Roku”.

“Jupitery Roku” to nowa odsłona plebiscytu redakcji Plotek.pl i Radia Złote Przeboje.

– Nasza dobra, redakcyjna współpraca ma już swoją historię. Cieszę się, że razem ruszamy z kolejnym projektem, który z pewnością pobudzi ciekawość i zaangażowanie naszych odbiorców i odbiorczyń, a także ma olbrzymią szansę na kolejne odsłony w przyszłości – mówi Mateusz Golis, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

 Mogłoby się wydawać, że czytelników i czytelniczki Plotek.pl interesują zupełnie inne tematy niż słuchaczki i słuchaczy Radia Złote Przeboje. Jednak – co pokazały wyniki naszego ubiegłorocznego głosowania  nic bardziej mylnego! Jak będzie w tym roku, przekonamy się wkrótce – opowiada Karolina Borowska, Redaktor naczelna Plotek.pl.

W dniach 11-26 grudnia br. czytelnicy i czytelniczki Plotek.pl oraz słuchacze i słuchaczki Radia Złote Przeboje mogą oddawać głosy na swoich ulubieńców ze świata show-biznesu. Plebiscyt składa się z aż siedmiu kategorii, m.in. Gwiazda roku, Muzyczno-kosmiczny powrót, Para jak z kosmosu czy Wydarzenie nie z tej ziemi. O dedykowaną oprawę muzyczną plebiscytu zadba ekipa Radia Złotych Przebojów.

Więcej informacji na temat plebiscytu i zasad głosowania znajduje się na stronie Zloteprzeboje.pl/jupitery-roku.

Comments

comments

114
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...