Jubileusz dobrego humoru – 15 urodziny Comedy Central

Informacja Prasowa - 02.10.2021
224

Jubileusz dobrego humoru - 15 urodziny Comedy Central

JUBILEUSZ PEŁEN DOBREGO HUMORU – 15. URODZINY COMEDY CENTRAL

Kanał Comedy Central gości w polskich domach od 2006 roku. Przez cały październik ulubiona stacja miłośników dobrego humoru będzie świętować swoje 15. urodziny! Mimo upływu czasu nadal oferuje swoim widzom bogaty repertuar, w którym nie brakuje kultowych produkcji komediowych, a także stand-upu w najlepszym wydaniu.

Na antenie Comedy Central Polska widzowie mogą oglądać zarówno zagraniczne, jak i rodzime produkcje. Wśród emitowanych seriali znalazły się m.in. bijące rekordy popularności sitcomy takie jak: „Przyjaciele”, „Teoria Wielkiego Podrywu” czy „Dwóch i pół”. Na przestrzeni lat nie zabrakło również innych kultowych produkcji: „Jak poznałem waszą matkę”, „Californication” z Davidem Duchovnym w roli głównej czy przebojowej komedii kryminalnej „Brooklyn 9-9”.

Październik w Comedy Central Polska upłynie pod znakiem urodzin stacji. Z tej okazji widzowie mogą liczyć na dodatkową porcję dobrego humoru i wyszukanych żartów. 23 października wystartuje 7. sezon „Comedy Club”, w którym o nastrój publiczności zadbają jedni z najbardziej znanych stand-uperów w Polsce. Zobaczymy też kolejne odcinki „Pacześ Show”, czyli nowego programu stacji typu late-night talk show. Szczególne powody do radości mają również fani Teorii wielkiego podrywu, gdyż na ekranach widzów pojawi się 4. sezon serialu „Młody Sheldon”, przedstawiającego dzieciństwo młodego geniusza – Sheldona Coopera. Natomiast w poniedziałek 4 października Comedy Central zaprasza na premierę pełnego humoru sitcomu o sąsiedzkich perypetiach – „Po sąsiedzku”!

Tego samego dnia ruszy kampania marketingowa dotycząca obchodzonego jubileuszu. Wśród aktywności w social mediach kanał przygotował dla widzów konkurs wiedzy o serialach Comedy Central, a także efekt AR, który umożliwi użytkownikom złożenie życzeń jubilatowi. Najlepsze zostaną udostępnione na profilach stacji – obok zabawnych życzeń od komików znanych z takich formatów jak „Comedy Club” czy sto lat w wykonaniu bohaterów serialu „Blok Ekipa”. Kanały Comedy Central na czas świętowania przygotowały także specjalną oprawę graficzną.

Comedy Central Polska to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w kraju. Stacja rozpoczęła nadawanie 19 października 2006 roku i tym samym stała się pierwszym kanałem komediowym w Polsce. Pierwotnie w ofercie polskiego oddziału Comedy Central znajdowały się jedynie amerykańskie produkcje. W 2007 roku portfolio stacji wzbogaciło się również o polskie programy i seriale. Kanał wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks i jest dostępny w większości sieci kablowych w Polsce oraz na platformach cyfrowych.

 

Comments

comments

224
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...