Joseph Kim nowym prezesem Samsung Electronics Polska

Informacja Prasowa - 16.05.2017
4

Joseph Kim nowym prezesem Samsung Electronics Polska

Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie technologii mobilnych i rozwiązań cyfrowych, ogłosił dzisiaj nominację Josepha (Jeongwoo) Kima na nowego prezesa polskiego oddziału firmy. Joseph Kim zastąpi na tym stanowisku Hadriana Baumanna, który został mianowany prezesem Samsung Electronics UK.

Jestem dumny i zaszczycony, że obejmę fotel prezesa Samsung Electronics Polska. To oddział, który w ostatnich latach notuje wspaniałe rezultaty i może pochwalić się imponującym wzrostem. Wierzę, że z pomocą świetnego polskiego zespołu, umocnimy firmę Samsung na pozycji rynkowego lidera i poprowadzimy ją do kolejnych sukcesów – powiedział tuż po ogłoszeniu nominacji Joseph Kim.
Joseph Kim dołączył do firmy Samsung Electronics prawie 29 lat temu. W strukturze organizacji zajmował stanowiska w różnych departamentach, m.in. HR oraz w sprzedaży i marketingu. Pełnił także funkcje globalne.
Nowy prezes Samsung Electronics Polska ma bogate doświadczenie w zarządzaniu oddziałami firmy. W ciągu minionych 5 lat zajmował stanowiska dyrektora generalnego Samsung Electronics w krajach bałtyckich (2011-2013) oraz w Samsung Electronics Rumunia (2014 – do maja 2017 roku).

Comments

comments

4
Komentarze
  • Barbara Pytlińska

    Szkoda ze firma samsung nie dba o swoich klientow naprawy telefonów trwaja w nieskończoność i nikt w firmie nie umie odpowiedziec kiedy naprawia telefon .Odradzam zakupy towarow tej firmy.Naprawa telefonu trwa 43 dni porażka tylko sie chwalą jako to niby firma a serwis do kitu.

Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...