Joanna Staude-Potocka objęła stanowisko Dyrektora Marketingu w firmie Żabka Polska

Informacja Prasowa - 22.04.2020
90

Joanna Staude-Potocka objęła stanowisko Dyrektora Marketingu w firmie Żabka Polska

Joanna Staude-Potocka objęła stanowisko Dyrektora Marketingu w firmie Żabka Polska

Joanna Staude-Potocka, dotychczasowy Doradca Zarządu ds. Marketingu, objęła stanowisko Dyrektora Marketingu w firmie Żabka Polska. Do tej pory doradzała zarządowi w obszarze komunikacji zewnętrznej i strategii marketingowej, a obecnie przejęła pełną odpowiedzialność za cały obszar marketingu w spółce. Staude-Potocka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w firmach z branży FMCG: Danone, Sara Lee oraz Kraft Foods.

– Bardzo cieszymy się, że kontynuujemy naszą współpracę z Joanną Staude-Potocką, która od października ubiegłego roku, pełniąc rolę Doradcy Zarządu ds. Marketingu, zdążyła dobrze poznać naszą firmę i pracowników. Jej doświadczenie zdobywane w globalnych firmach FMCG, osobowość i zdolności managerskie uczyniły z niej idealnego kandydata na stanowisko Dyrektora Marketingu w Żabka Polska. Mam nadzieję, że nowe wyzwania okażą się dla Joanny ciekawe i satysfakcjonujące – mówi Anna Grabowska, Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska.

Joanna Staude-Potocka dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła podczas wieloletniej pracy w globalnych firmach z branży FMCG: Danone, Sara Lee oraz Kraft Foods. Ostatnie 9 lat spędziła poza Polską, pracując m.in. na stanowisku Dyrektora Marketingu Danone Dairy w Japonii, a wcześniej jako Dyrektor Marketingu Danone Waters w Indonezji oraz Turcji. Pracę w Danone rozpoczęła jako Dyrektor Marketingu Żywiec Zdrój.

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...