Joanna Hodała odpowiada za sprzedaż segmentu Wnętrza

Informacja Prasowa - 15.05.2019
122

Joanna Hodała odpowiada za sprzedaż segmentu Wnętrza

Joanna Hodała objęła stanowisko dyrektora handlowego segmentu Wnętrza w Biurze Reklamy Prasy i Internetu. Odpowiada za kreowanie strategii i efektywność działań handlowych dla magazynów „Moje Mieszkanie”, „M jak Mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Urządzamy Dom i Mieszkanie”, „Architektura od Wnętrza” oraz serwisu Urzadzamy.pl.

Joanna Hodała związana jest z Biurem Reklamy Grupy ZPR Media od 2011 roku. Jako zastępca dyrektora odpowiadała za tworzenie i realizację budżetów, zapewnienie wyników jakościowych i ilościowych, zarządzanie zespołami handlowymi oraz współpracę z domami mediowymi i agencjami. Wcześniej przez pięć lat związana była z Grupą Onet.pl, gdzie pełniła obowiązki Kierownika Reprezentantów Handlowychoraz specjalisty ds. kluczowych klientów.

W strukturze Biura Reklamy Prasy i Internetu TIME SA segment Wnętrza podlega Andrzejowi Tuzinowskiemu, który nadzoruje wszystkie segmenty magazynowe (Budowa, Wnętrza, Zdrowie i Parenting, Hobby, Profesjonaliści). Marta Niwińska, która dotychczas pełniła funkcję dyrektora handlowego segmentu Wnętrza, pozostaje w Grupie ZPR Media do września.

Comments

comments

122
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...