Joanna Adamczyk szefową działu Legal w Brand New Galaxy

Informacja Prasowa - 24.09.2019
199

Joanna Adamczyk szefową działu Legal w Brand New Galaxy

Brand New Galaxy powiększa swoją strukturę o Legal Operations. Działem prawnym platformy holdingowej, zarządzać będzie Joanna Adamczyk, która obejmie stanowisko Head of Legal.

Jako szefowa działu prawnego w Brand New Galaxy, mec. Joanna Adamczyk pokieruje prawnymi procesami nie tylko samego holdingu, ale również tworzących go ośmiu spółek.

 

– Bogate, międzynarodowe doświadczenie Joanny dopełni kompetencje zespołu Brand New Galaxy, który prowadzi globalne projekty. Stałe wsparcie działu Legal jest niezbędne przy tak znaczącym wzroście, który odnotowują wszystkie spółki należące do Galaktyki – komentuje Olga Adamkiewicz, Vice-President Brand New Galaxy.

 

W ramach swojej praktyki adwokackiej, Joanna Adamczyk doradzała w zakresie prawa pracy, zawierania kontraktów, a także fuzji i przejęć zarówno polskim, jak i międzynarodowym korporacjom. W swojej blisko 20-letniej karierze zajmowała stanowisko General Counsel w jednym z największych wiertniczych holdingów w Polsce – United Oilfield Services S.A. Zarządzała tam działem prawnym, asystując w biznesowych działaniach wszystkim jednostkom firmy, a także tworząc i negocjując kontrakty z klientami, doradzając przy sporach sądowych oraz zajmując się doradztwem z zakresu prawa pracy.

 

Brand New Galaxy zatrudnia obecnie ponad 280 specjalistów w ramach 8 podmiotów wchodzących w skład platformy. Dzięki globalnym wygranym współpracom, działania Brand New Galaxy obejmują klientów operujących zarówno w Europie, Ameryce Północnej, Azji, jak i na Bliskim Wschodzie. Spółka zdobyła tytuł „Debiutu roku 2018” według miesięcznika PRESS.

 

Comments

comments

199
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...