JIMEK dołączył do sieci Play

Redakcja PR - 19.11.2018
285

Radzimir Dębski ambasadorem Play NEXT

JIMEK nawiązuje współpracę z operatorem Play i będzie od teraz firmować swoim nazwiskiem ich najnowszą ofertę – Play NEXT, która oferuje subskrypcyjny model płatności oraz może być obsługiwana przez dedykowaną aplikację.

Decyzja kompozytora nie powinna nikogo dziwić, bo nowa oferta marki Play idealnie koresponduje ze stylem życia artysty – jak sam wspomniał w jednym z wywiadów „Myślę tylko o tu i teraz, robię to, co mam robić, najlepiej, jak jestem w stanie, na 110 procent. Na 200 procent”. JIMEK to nie tylko znany kompozytor młodego pokolenia, autor muzyki do „Sztuki kochania”, za którą otrzymał nagrodę Polskiej Akademii Filmowej Orły 2018, ale również laureat konkursu na remiks piosenki Beyonce „End of Time”. Nagrał album „2015” we współpracy z Miłoszem „Miuoshem” Boryckim i Narodową Orkiestrą Symfoniczna Polskiego Radia, a także skomponował  i wykonał wraz z orkiestrą symfoniczną medley przebojów hip-hopowych pod nazwą „Hip – Hop History Orchestrated by JIMEK”. Muzyk jest bez przerwy w podróży, co chwilę rozpoczyna nowy projekt lub realizuje swój kolejny pomysł. Stąd Play NEXT jest skierowany do osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a telefon jest narzędziem ich pracy.

Smartfon, czyli na styku digitalu i klasyki
Obecnie telefon pełni funkcję urządzenia do zarządzania światem. Nieważne czy jesteś artystą czy fanem. Możesz tworzyć muzykę, zapisywać pomysły, dzielić się nimi ze znajomymi czy słuchać utworów swojego ulubionego twórcy – wszystko to znajduje się na wyciągnięcie ręki, a oprócz wolnego czasu, tak naprawdę potrzebujesz jedynie nieograniczonych rozmów, smsów i dużego pakietu internetowego. Oferta Play NEXT to wszystko zapewnia, a jednocześnie jej uruchomienie nie nastręcza żadnych trudności. Idea posiadania wszystkich usług w jednym miejscu posłużyła Jimkowi do stworzenia oryginalnej kompozycji muzycznej, która została wykorzystana w spocie, promującym ofertę Play NEXT.

 

„Rozstawiliśmy największy, potrójny zestaw bębnów, MPCtkę, gitary i basówki oraz trąbkę, ale chyba najlepszym symbolem tego, co miało powstać był dobór klawiszy i syntezatorów. Także niezły kosmos, wszyscy przecierali oczy ze zdziwienia – bo nie ma takiej muzyki, gdzie te wszystkie rzeczy występują obok siebie.  I to, co dla mnie jest definicją współczesnego świata – wszystkie te kawałki, każdy z innego świata, na koniec zsamplowałem i zmiksowalem na telefonie. Pod jednym przyciskiem miałem nagle kilkanaście, parędziesiąt instrumentów i mogłem zrobić z nimi wszystko i miksowalem je razem jak mozaikę. To jest dla mnie wolność i brak zobowiązań. Kiedy technologia nam nie utrudnia życia – tylko ułatwia, a my mamy TAKIE możliwości” – powiedział JIMEK.
Jak robić w życiu, to co kochasz?
Skorzystanie z oferty jest bardzo proste i wymaga od użytkownika zrobienia tylko trzech kroków: pobrania aplikacji i założenia konta, podpięcia karty oraz włączenia subskrypcji. Potem pozostaje oczekiwanie na kuriera lub wizyta w dowolnym salonie Play. Użytkownik nie musi przejmować się terminami i przelewami, bo subskrypcyjny system płatności jak w aplikacji Tidal zrobi to za niego. Formalności ograniczone są do minimum, a brak okresu wypowiedzenia pozwala w każdym momencie zrezygnować z oferty bez żadnych kar i dodatkowych opłat.

 

Rób najlepiej jak umiesz
Dzięki nowoczesnej ofercie każdy może w pełni poświęcić się temu, co w życiu lubi robić, bo Play upraszcza wszystko tak, żeby żadne formalności, procedury, czy płatności nie stały użytkownikom na drodze. Dlatego nic dziwnego, że JIMEK wybrał Play NEXT – niech każdy robi to co najlepiej umie. Nowa, innowacyjna oferta zainspirowała go do stworzenia oryginalnej kompozycji. W procesie twórczym JIMEK postanowił, że będzie ona w całości wykorzystana w spocie reklamowym.

Comments

comments

285
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...