Jet Line i MyLED dołączają do akcji Godzina dla Ziemi WWF

Informacja Prasowa - 26.03.2020
72

Jet Line i MyLED dołączają do akcji Godzina dla Ziemi WWF

Agencje reklamowe Jet Line i MyLED wspólnie włączyły się do akcji Godzina dla Ziemi WWF. Od poniedziałku, na ekranach MyLED oraz witrynach MORE w Warszawie rozpocznie się emisja specjalnie przygotowanego na tę okazję spotu.

 

Dbanie o losy środowiska naturalnego jest niezwykle ważne, dlatego warto o nim przypominać, między innymi poprzez organizowanie inicjatyw społecznych takich jak godzina dla Ziemi WWF. Na całym świecie jest ona obchodzona nieprzerwanie od 2007 roku w ostatnią sobotę marca. Każdego roku uczestnicy tej proekologicznej akcji, o ustalonej porze, gaszą na godzinę światło, aby zmotywować innych do dbania losy naszej planety.

Już w najbliższą sobotę, 28 marca o godzinie 20:30, Jet Line i MyLED również zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF. Agencje reklamowe przyłączą się do akcji poprzez wygaszenie ekranów DOOH, a także neonu Jet Line znajdującego się na dachu budynku, w którym znajduje się biuro firmy.

W tym roku, w Polsce akcja WWF odbywa się pod hasłem „Nie tamuj rzek! Niech płyną”
i zwraca szczególną uwagę na kwestię regulowania naturalnego przepływu wody w rzekach oraz budowania tam.

Więcej informacji oraz petycja do Premiera przeciwko budowaniu nowych tam znajdują się na stronie www.godzinadlaziemi.pl.

Comments

comments

72
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...