Jeszcze wygodniejszy dostęp do treści i prenumerata dla bliskich – nowości w cyfrowej ofercie „Gazety Wyborczej”

Informacja Prasowa - 13.02.2019
243

Jeszcze wygodniejszy dostęp do treści i prenumerata dla bliskich - nowości w cyfrowej ofercie „Gazety Wyborczej”

„Gazeta Wyborcza” oferuje swoim cyfrowym prenumeratorom szereg nowości i udogodnień. Poza dostępem do serwisów Wyborcza.pl subskrybenci każdego z pakietów dostają teraz nielimitowany dostęp do płatnej aplikacji dziennika na systemy iOS i Android. Mogą też korzystać z wyjątkowej opcji – przeglądu pełnego drukowanego wydania w wygodnym czytniku oraz podzielić się ciekawym tekstem ze znajomymi, którzy jeszcze nie mają prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej”. Z kolei pakiet Wyborcza Premium zawiera dwie dodatkowe prenumeraty dla bliskich.
– 2019 to kluczowy rok w konsekwentnej cyfrowej transformacji „Gazety Wyborczej”, której 30-lecie będziemy świętować już niebawem. Od kilku miesięcy obserwujemy znaczne zwiększenie zainteresowania treściami dziennika w internecie, co ma swoje odzwierciedlenie zarówno w ruchu na Wyborcza.pl i zaangażowaniu odbiorców serwisu, jak i w wynikach sprzedaży prenumeraty cyfrowej. Chcemy, żeby serwis Wyborcza.pl oferował nie tylko dziennikarstwo najwyższej próby i poczucie przynależności, ale także wygodę i przyjemność korzystania, dlatego wprowadzamy kolejne udogodnienia dla naszych subskrybentów – komentuje Jerzy Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.
W ramach wszystkich pakietów prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej” użytkownicy mogą czytać artykuły w serwisie Wyborcza.pl, w tym teksty z magazynów i tygodników dziennika, jak np. „Duży Format”, „Magazyn Świąteczny” czy „Ale Historia”, a także materiały z 24 serwisów lokalnych oraz serwisu Wysokieobcasy.pl. Od teraz w każdym pakiecie prenumeratorzy otrzymują także dostęp do płatnej aplikacji dziennika przygotowanej na systemy iOS i Android oraz wersji cyfrowej epub i mobi na czytniki. Tylko subskrybenci „Gazety Wyborczej” mają możliwość komentowania artykułów w serwisach czy zapisywania wybranych materiałów do przeczytania na później. Prenumeratorzy mogą też wysyłać swoim bliskim „odblokowane” artykuły, które im się szczególnie podobają, jak również skorzystać z funkcji czytnika online na Wyborcza.pl, w którym dostępne jest wydanie „Gazety Wyborczej” w tradycyjnej wersji.
Nowością w pakiecie Wyborcza Premium są dwa dodatkowe dostępy do treści „Gazety Wyborczej” dla bliskich. Każdy z nich to osobne konto z własnym hasłem czy systemem rekomendacji. Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie zostało przygotowane z myślą o rodzinach lub grupach przyjaciół. Oprócz tego subskrybenci pakietu Premium mogą korzystać z serwisu i aplikacji Książki. Magazyn do czytania i aplikacji Wysokie Obcasy Extra oraz mają nielimitowany dostęp do cyfrowego archiwum ponad 4 mln tekstów „Gazety Wyborczej” opublikowanych od 1989 roku.
– Wobec rosnącego grona czytelników cyfrowej „Gazety Wyborczej”, którzy zdecydowali się na prenumeratę, czujemy szczególne zobowiązanie – w oparciu o ich komentarze, listy i sugestie udoskonalamy serwis, zarówno w obszarze treści, jak i rozwiązań technicznych. Zmiany wprowadzone tym razem koncentrują się wygodzie korzystania z cyfrowych materiałów – stąd dodanie nielimitowanego dostępu do aplikacji „Wyborczej” do każdego pakietu. Wielu czytelników ceni sobie możliwość przejrzenia porannego wydania „Gazety Wyborczej” w wersji jak z kiosku, dlatego od teraz dajemy im taką możliwość na Wyborcza.pl. Natomiast pakiet Wyborcza Premium zawiera dwa dodatkowe dostępy dla bliskich, pozwalając np. na podzielenie się rachunkiem za prenumeratę jak w przypadku Netflixa czy Spotify – dodaje Danuta Breguła, dyrektor ds. strategii i rozwoju online „Gazety Wyborczej”.
Wszystkie nowości w ofercie cyfrowej „Gazety Wyborczej” są dostępne dla obecnych prenumeratorów. Nowym subskrybentom zespół dziennika proponuje prenumeratę w różnych wariantach cenowych. Dotychczasowe ceny pakietów Wyborcza i Wyborcza Premium (odpowiednio 19,90 i 29,90 zł za miesiąc) będą dostępne tylko dla osób, które zdecydują się na płatności autoodnawialne dokonane kartą lub przez serwis PayPal. Z kolei cena pakietów miesięcznych przy zakupie jednorazowej subskrypcji wyniesie 25 zł za pakiet Wyborcza oraz 39 zł za Wyborcza Premium. Zmiany obejmą też ceny pakietów kwartalnych i rocznych.
Nową ofertę cyfrową „Gazety Wyborczej” promuje kampania prowadzona w serwisach Wyborcza.pl, w mediach społecznościowych i na łamach dziennika.

Comments

comments

243
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...