„Jeszcze więcej Euro” w Radiu TOK FM

Informacja Prasowa - 09.06.2021
18

"Jeszcze więcej Euro" w Radiu TOK FM

„Jeszcze więcej Euro” w Radiu TOK FM

Od piątku, 11 czerwca 2021 r. – wraz ze startem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 – Radio TOK FM zaprosi wszystkich do słuchania specjalnych audycji i serwisów informacyjnych poświęconych Euro 2020. Na antenie pojawią się m.in. podsumowujące dni rozgrywek programy „Jeszcze więcej Euro”, a wydania tej audycji po 20:00 można słuchać już od poniedziałku, 7 czerwca.
Kibice piłki nożnej będą mogli śledzić przebieg rozpoczynających się w tym tygodniu Mistrzostw Europy w Radiu TOK FM.
Przedturniejowych informacji można już słuchać na antenie od 7 czerwca w programach „Jeszcze więcej Euro” po godz. 20:00. Natomiast wydanie „Jeszcze więcej Euro” po 23:00 nadawane będzie od piątku, 11 czerwca do końca zawodów, z wyłączeniem dni bez meczy. W audycji, którą poprowadzą: Przemysław Pozowski, Michał Waszkiewicz, Michał Janczura, Mateusz Stanicki i Przemysław Iwańczyk (TOK FM i Polsat Sport), pojawią się podsumowania zakończonych spotkań, pomeczowe informacje i komentarze.
Reporterzy Radia TOK FM będą obecni w bazie polskiej reprezentacji w Gdańsku, będą także towarzyszyć kibicom w przeżywaniu sportowych emocji. Dzięki nim fani piłki nożnej poznają opinie sportowców, trenerów, komentatorów i ekspertów.
Na antenie TOK FM przybędzie też wiadomości o sporcie – w ramówce od poniedziałku do piątku znajdzie się 5 dodatkowych wydań Informacji Sportowych. Zaś w weekendy nadawane będą nowe wydania Informacji Sportowych – po 8 w ciągu każdego dnia.

Comments

comments

18
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...