Jessica Mercedes dyrektorem kreatywnym serii treningów adidas Women #HereToCreate!

Redakcja PR - 06.04.2017
299

Wystartowała nowa seria niezwykłych treningów adidas Women #HereToCreate

Seria stworzona jest z myślą o kobietach. adidas zadba o niezapomniane sportowe doświadczenia! Uczestniczki będą zaskoczone ciekawym połączeniem dyscyplin z pomysłem na ćwiczenia w unikalnych lokalizacjach. W tym roku o wyjątkowy charakter oprawy zatroszczy się Jessica Mercedes, która przyjęła rolę dyrektora kreatywnego treningów. Zapisy już ruszyły!

 

 

adidas women

 

 

Treningi adidas Women #HereToCreate to 7 niepowtarzalnych dyscyplin, 7 interesujących, warszawskich lokalizacji oraz wyjątkowe trenerki.

Dyrektorem kreatywnym treningów adidas Women #HereToCreate będzie Jessica Mercedes, popularna blogerka modowa, znawczyni aktualnych trendów. Jessica zaangażuje się w wybieranie warszawskich lokalizacji, projektowanie scenografii oraz planowanie niespodzianek dla uczestniczek. Jako rasowa trendsetterka udzieli również młodym kobietom rad dotyczących stylizacji, udowadniając, że to jaki strój wybieramy do ćwiczeń, jest niezwykle istotne.

 

„Przyznam, że  jestem bardzo podekscytowana tą współpracą i jest mi miło, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę. W ostatnich tygodniach jestem bardzo zaangażowana w proces kreacji treningów adidas Women #HereToCreate, nieustannie poszukuję nowych inspiracji, dużo więcej sama trenuję! Wszystko po to, aby stworzyć treningi jakich jeszcze nie było. Nie mogę doczekać się pierwszego wydarzenia i reakcji uczestniczek! Oczywiście ja również będę ćwiczyć!” – komentuje Jessica.

 

Już 22 kwietnia na treningu otwarcia pod nazwą „Light it up!”, fitness zostanie pokazany w zupełnie nowym „świetle”. Na tle panoramy Warszawy trenerka Izabela Parszczyńska zadba o poprawę koordynacji, elastyczności i siły kluczowych partii mięśni u kobiet. Oświetlone miasto nocą, energetyczne ćwiczenia i mnóstwo niespodzianek – tak rozbłyśnie pierwszy trening z serii #HereToCreate. Czas skończyć z treningową rutyną!

adidas Women w każdym miesiącu będzie zachęcał do przekroczenia swoich sportowych granic oraz motywował do kreatywnych ćwiczeń. Wszystko dlatego, że kreatywność w sporcie ma znaczenie #HereToCreate!

Nie może Cię zabraknąć, zapisy na adidas.pl/treningiadidaswomen

Więcej informacji o treningach adidas Women #HereToCreate na stronie adidas.pl/treningiadidaswomen oraz wydarzeniu na Facebooku adidas Women.

 

Wyjdź poza schematy. Obudź w sobie kreatywność!
#HereToCreate

 

Comments

comments

299
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...