Jesienne nowości w Radiu Pogoda

Informacja Prasowa - 01.09.2020
213

Jesienne nowości w Radiu Pogoda

Jesienne nowości w Radiu Pogoda
 
Wrzesień 2020 r. przywitał słuchaczy Radia Pogoda nowościami na antenie. Wśród nich znalazły się stały felieton prof. Jerzego Bralczyka „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda” oraz audycja „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda” Ewy Podolskiej. Do jesiennej ramówki stacji powróciły też program Roberta Janowskiego w wersji z udziałem słuchaczy i lubiane konkursy – tym razem w postaci zabawy „Niezłe zagranie”, sprawdzającej znajomość popularnych piosenek.
Od września br. Radio Pogoda zaprasza wszystkich do słuchania stałego felietonu prof. Jerzego Bralczyka. Bohaterem każdego odcinka cyklu będzie inne słowo związane z Radiem Pogoda lub z piosenkami, które w nim można usłyszeć. „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda” pojawi się na antenie od poniedziałku do piątku o 10:15.
Kolejnym nowym programem w jesiennej ramówce stacji jest „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda”. Codziennie o godzinie 12:15 dziennikarka Ewa Podolska obala lub potwierdza w nim popularne mity na temat zdrowia. Czy czosnek jest naturalnym antybiotykiem? Czy kawa rzeczywiście podnosi ciśnienie? I czy owoce są tak zdrowe, jak sądzimy? – to wszystko sprawdzi Ewa Podolska.
1 września 2020 r. wróci również do studia Robert Janowski, który do tej pory pracował zdalnie z powodu pandemii. W swoim programie „Najpiękniejsze Melodie Roberta Janowskiego” znów będzie mógł rozmawiać ze słuchaczami i gwiazdami.
Nowości pojawiły się także w „Pogodnym Poranku” prowadzonym przez Joannę Kruk i Zygmunta Chajzera. Od poniedziałku do piątku para będzie sprawdzać, jak wyglądają śniadania gwiazd, a słuchacze codziennie wymyślą „lepieje” na zadany temat.
Dodatkowo, we wrześniu słuchacze Radia Pogoda mogą wygrywać gadżety stacji w zabawie „Niezłe zagranie”. W konkursie prezenter rozgłośni Jakub Mędrzycki zagra na pianinie fragmenty piosenek – z początku krótkie, a potem coraz dłuższe. Zabawa potrwa przez cały dzień, a jej laureatem zostanie osoba, która jako pierwsza odgadnie tytuł zagranej piosenki.
Pojawienie się nowych propozycji dla słuchaczy w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

213
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...