Jesienna kampania Gomez w telewizji, digital i social media

Informacja Prasowa - 19.10.2020
134

Jesienna kampania Gomez w telewizji, digital i social media

Jesienna kampania Gomez w telewizji, digital i social media

Propozycje Gomez na Jesień 2020 to inspiracje nowoczesnym pełnym życia i energii miastem oraz sielską wsią w stylu British Country. Stylizacje w kolorach ziemi z energetycznymi dodatkami, klasyczne modele oraz bogactwo wzorów i faktur od modnych marek premium i luksusowych dostępnych w salonach stacjonarnych i internetowym domu mody Gomez, można w tym sezonie oglądać m.in. w telewizji, online i social media. 

Jesienna kampania marki obejmuje emisję billboardów sponsorskich w ogólnopolskich zasięgowych stacjach telewizyjnych takich jak TVN czy TVN24. Spoty można oglądać między innymi przy prognozach pogody, podczas weekendowych wydań telewizji śniadaniowej czy w trakcie nadawania weekendowych hitów filmowych.

Marka będzie realizowała również aktywności digital, w tym poprzez działania online i w social media. Przewidziała także działania sponsorskie, public relations oraz w outdorze.

Stylizacje prezentowane w materiałach marketingowych w modnych w tym sezonie kolorach, połączonych z dużą ilością krat oraz różnorodnych faktur stanowią nowości, m.in. od Boss, Calvin Klein, Elisabetta Franchi, Guess, Hugo, Karl Lagerfeld, Liu Jo, Michael Kors, Pinko, Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Tory Burch  czy Versace Jeans Couture.

Propozycje odzieży, butów, torebek i akcesoriów z najnowszej jesiennej kolekcji marek premium i luksusowych dostępne są w monobrandowych salonach stacjonarnych Gomez oraz w internetowym domu mody Gomez.pl i wszystkich jego domenach zagranicznych.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...