Jerzy Sosnowski z autorską audycją w radiu TOK FM

Informacja Prasowa - 01.03.2017
35

Jerzy Sosnowski z autorską audycją w radiu TOK FM - start 5 marca

Już w najbliższą niedzielę o godz. 22:00 na antenie Radia TOK FM z audycją „Nasłuchiwanie” zadebiutuje Jerzy Sosnowski. W ramówce stacji pojawią się również nowe audycje prowadzone przez dziennikarzy Radia TOK FM – Patrycję Wanat, Dionisiosa Sturisa i Zuzannę Piechowicz.

W każdą niedzielę o godz. 22:00 słuchacze Radia TOK FM będą mogli posłuchać rozmów prowadzonych przez Jerzego Sosnowskiego, wieloletniego dziennikarza Polskiego Radia. Pretekstem do rozmów będą dźwięki lub inne zjawiska, które można porównać z dźwiękiem.

Moje rozmowy z gośćmi, ale także ze słuchaczami, będą dotyczyły zarówno dźwiękowej strony świata, jak i ciszy, czy wreszcie – nasłuchiwania – próby uważnego odbierania informacji z zewnątrz – mówi Jerzy Sosnowski.

Ważnym elementem audycji „Nasłuchiwanie” będzie kontakt ze słuchaczami – telefoniczny, a także za pośrednictwem nowej aplikacji radia – Mikrofon TOK FM.

W ramówce stacji pojawią się również nowe audycje prowadzone przez dziennikarzy Radia TOK FM.

W poniedziałek po 14:40 Patrycja Wanat opowie słuchaczom o polskich filmach dokumentalnych w audycji „DOK TOK”. W programie będzie można usłyszeć rozmowy z autorami filmów, bohaterami i ekspertami. Filmy dokumentalne, których dotyczy audycja, dostępne są w serwisie Vod.pl.

W każdą sobotę, o godz. 8:40 w ramach audycji „Weekendowy Poranek Radia TOK FM” Dionisios Sturis przedstawi „Alternatywne fakty”, w których wyjaśni manipulacje, półprawdy i kłamstwa polityków oraz mediów w Polsce i na świecie.

„Idealna niedziela” to program Zuzanny Piechowicz poświęcony nowym ideom, teoriom i prądom intelektualnym na świecie. Autorka przedstawi słuchaczom Radia TOK FM idee, które już zyskują popularność na świecie, a jeszcze nie zaistniały w Polsce. Program pojawi się na antenie w ramach „Weekendowego Poranka Radia TOK FM” w każdą niedzielę o godz. 8:40.

Zobacz:

Nowa wiosenna ramówka Radia TOK FM

Wystartował „Mikrofon TOK FM” – projekt realizowany przez Grupę Radiową Agory w ramach Google Digital News Initiative Innovation Fund

Comments

comments

35
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...