Jawor-Parkiet rozpoczyna współpracę z Home Sweet Home PR

Informacja Prasowa - 04.10.2022
117

Jawor-Parkiet to polska firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem

Jawor-Parkiet rozpoczyna współpracę  z Home Sweet Home PR

Renomowany polski producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet powierzył kompleksową obsługę komunikacyjną firmie doradczej Home Sweet Home PR.

Od października 2022 roku Home Sweet Home PR, firma specjalizująca się w reprezentowaniu firm i osób z branży wyposażenia wnętrz, odpowiadać będzie za działania media relations, w tym serwis prasowy, prowadzenie biura prasowego oraz interactive PR marki Jawor-Parkiet. Ponadto, do zadań agencji należeć będzie koordynacja projektów specjalnych Jawor-Parkiet, realizacja projektów z zakresu reklamy i marketingu, PR korporacyjny, a także wsparcie komunikacji z architektami i projektantami wnętrz oraz partnerami handlowymi. Klienta po stronie Home Sweet Home PR reprezentować będzie 4-osobowy zespół z Justyną Siejką i Marcinem Pobożym, partnerami zarządzającymi firmy na czele. Biuro prasowe marki Jawor-Parkiet prowadzić będzie Anna Usakiewicz.

Jawor-Parkiet to polska firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Jest wiodącym na rynku producentem dwuwarstwowych, gotowych podłóg drewnianych. Oferuje szeroką paletę parkietów i desek podłogowych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Nowym Mieście Lubawskim na Warmii i Mazurach. Produkowane tam podłogi trafiają do ponad 250 partnerskich salonów sprzedaży w całej Polsce, w tym do 13 salonów firmowych i 4 Studio Jawor-Parkiet. Firma stawia na nowoczesne wzornictwo, innowacyjność produkcji oraz dobre polskie rzemiosło i zrównoważony rozwój. Od lat współpracuje z biurami architektonicznymi, parkieciarzami oraz deweloperami. Wiosną tego roku firma wystartowała z długofalową kampanią pod hasłem „Podłogi z pazurem. Gotowe na każdą rolę w Twoim życiu”, w której występują ambasadorzy marki: Edyta i Cezary Pazurowie.

Home Sweet Home PR to firma doradztwa komunikacyjnego obsługująca wyłącznie marki z obszaru „dom i wnętrze”. W gronie jej klientów są m.in. Hansgrohe, AXOR, Alessi, Miloo Home, mesmetric, Steinway & Sons, Dekorian Home, YAK Living Space Experience, Komandor, Marcin Dekor, DLH, LAMINAM, Interstone czy Annie Sloan. Firma znana jest również z działań komunikacyjnych na rzecz pracowni architektury wnętrz. Na wyłączność obsługuje Stowarzyszenie Architektów Wnętrz.

 

Comments

comments

117
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...