Jarosław Szymczuk nowym Dyrektorem Generalnym IBM Polska

Redakcja PR - 13.07.2017
251

Jarosław Szymczuk nowym Dyrektorem Generalnym IBM Polska na Kraje Bałtyckie

Firma IBM poinformowała o wyborze Jarosława Szymczuka na nowego Dyrektora Generalnego IBM Polska i Kraje Bałtyckie. Jarosław Szymczuk przejmuje kierownictwo firmą po Alešu Bartůnku, który po ponad czterech latach będzie kontynuować swoją karierę na stanowisku Vice President, Solutions and Industry Solutions Business Development w strukturach regionalnych firmy IBM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jarosław Szymczuk rozpoczął karierę w IBM Polska 26 lat temu w dziale sprzedaży rozwiązań serwerowych. Podczas swojej pracy odpowiadał, między innymi, za dział outsourcingu strategicznego w Polsce i Krajach Bałtyckich, a następnie dział projektów transformacyjnych w regionie CEE i MEA.

Ostatnio sprawował funkcję Dyrektora Global Technology Services, gdzie odpowiadał za rozwój i realizacje projektów IT w przedsiębiorstwach Polski i Krajów Bałtyckich.  Od stycznia 2017 roku pełnił funkcję członka zarządu IBM Polska.

Jarosław Szymczuk jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, posiada również dyplom MBA The Open University w Milton Kaynes w Wielkiej Brytanii.

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...