Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory

Informacja Prasowa - 29.12.2017
234

Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory

1 stycznia 2018 r. Jarosław Śliżewski obejmie nowe stanowisko dyrektora obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory.

 Nowe wyzwania wymagają nowych ludzi – uznaliśmy, że potrzebujemy poszerzyć zespół o niekwestionowanego eksperta w zakresie cyfryzacji, aby rozpocząć odważniejsze działania w świecie nowych technologii. Jarosław Śliżewski zajmie się kolejnym etapem cyfryzacji marek radiowych Agory, będzie też nadzorował pracę nowego centrum projektowo-technicznego powołanego dla naszych stacji – mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.

Od kilku miesięcy, w ramach pracy w Gazeta.pl, Jarosław Śliżewski pełnił rolę szefa projektu Tokfm.pl, pomagał też w przygotowaniu innowacyjnego projektu „Search the Radio” Radia TOK FM, który wygrał dofinansowanie z programu DNI firmy Google.

Jarosław Śliżewski od wielu lat związany jest z Agorą. Początkowo był reporterem i redaktorem „Gazety Wyborczej„, później menedżerem w różnych przedsięwzięciach Agory. Zasiadał w zarządach Metro TV i sieci reklamowej BAN. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój serwisów People oraz za produkty mobilne i wideo w grupie Gazeta.pl, a od połowy 2017 r. jest też pełnomocnikiem Grupy Radiowej Agory ds. cyfryzacji.

Jarosław Śliżewski studiował politologię i psychologię na Uniwersytecie Śląskim i Warszawskim, uczył się także na Uniwersytecie Karola w Pradze.

Comments

comments

234
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...