Jarosław Kuźniar w nowym cyklu reportaży podróżniczych – Onet on tour

Informacja Prasowa - 26.05.2017
192

Jarosław Kuźniar w nowym cyklu reportaży podróżniczych – Onet on tour

W niedzielę 28 maja o godz. 10. Onet pokaże reportaż z wyjazdu Jarosława Kuźniara i fotografa Jacka Boneckiego do Rumunii. Będzie to pierwszy materiał z nowego cyklu podróżniczego Onet on tour.

Onet on tour to nowa propozycja Onetu dla widzów zainteresowanych podróżami. W relacjach z wyjazdów do różnych krajów Jarosław Kuźniar będzie odkrywał ze swoimi gośćmi mniej znane miejsca, często poza głównymi szlakami turystycznymi. W tych nietypowych wędrówkach ekipę Onetu będą wspierać lokalni przewodnicy i mieszkańcy odwiedzanych miejsc.

Onet on tour kierujemy do tych, którzy nie chcą podążać trasami z przewodnika turystycznego. Wytyczamy własny, nieoczywisty szlak wsłuchując się w rekomendacje ludzi żyjących w danym miejscu. Oni wiedzą najlepiej, gdzie jest najpiękniej, gdzie najbardziej czuć atmosferę miasta czy regionu. Nie odrywamy się też od kontekstu społecznego i politycznego tego, który poznajemy lokalnie – mówi Jarosław Kuźniar.  – Onet on tour będzie wyjątkowy, co pokazujemy już w pierwszym materiale zrealizowanym w Rumunii – niezwykłym i pięknym kraju – dodaje.

W premierowym odcinku Onet on tour Kuźniarowi towarzyszy Jacek Bonecki, fotograf i podróżnik, który robił zdjęcia w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Tym razem wystąpił w roli nauczyciela fotografii podróżniczej, który dzieli się wiedzą, jakie techniki należy zastosować w określonych warunkach i jakiego sprzętu używać, aby jak najlepiej oddać klimat odwiedzanych miejsc.

Partnerem strategicznym Onet on tour w Rumunii jest Panasonic.

Kiedy dostaliśmy ofertę współpracy przy projekcie Onet on tour od razu uznaliśmy to za rewelacyjny pomysł. Rumunia była dla nas idealnym miejscem do pokazania aparatu Lumix GH5, hitu sprzedażowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to też naturalny kierunek ekspansji dla naszych produktów, a okazja współpracy z doskonałymi fachowcami, to wartość dodana, która sprawia ogromną przyjemność – mówi Klara Ufnalewska, Public Relations Manager Central & Eastern Europe.

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...