Jarosław Kuźniar, Iwona Kutyna i Anna Marucha w Grupie Onet-RAS Polska

Informacja Prasowa - 02.09.2016
31

Jarosław Kuźniar, Iwona Kutyna i Anna Marucha wzmacniają obszar video Grupy Onet-RAS Polska

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, z początkiem września do Grupy Onet-RAS Polska dołącza Jarosław Kuźniar, który obejmie stanowisko Short Video Programming Director i z końcem września poprowadzi swój autorski poranny program na żywo. Z własnym programem niebawem ruszy również Iwona Kutyna, która dołączyła do Grupy Onet-RAS Polska w sierpniu tego roku. Obszar video Grupy Onet-RAS Polska od września wzmocni też Anna Marucha, która obejmie stanowisko Premium Video Executive Managera.  

Jarosław Kuźniar na stanowisku Short Video Programming Director będzie odpowiedzialny programowo za strategię krótkich form wideo oraz promocję i rozwój tych formatów w mediach społecznościowych.  Z końcem września na Onecie zadebiutuje również autorski program Jarosława Kuźniara, który będzie emitowany na żywo codziennie rano. Wcześniej, w pierwszej połowie września, z własnym programem na Onecie ruszy Iwona Kutyna.

Wideo to jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów online. Naturalne jest więc, że wzmacniamy ten segment w Grupie Onet-RAS Polska, tak programowo, jak i przez zapraszanie do współpracy najlepszych ekspertów z rynku.  – mówi Sabina Lipska, Group Video Director w Grupie Onet-RAS Polska.

Z początkiem września do działu video Grupy Onet-RAS Polska dołącza również Anna Marucha, która na stanowisku Premium Video Executive Managera będzie odpowiedzialna za marketing, dystrubucję i promocję programów premium, w tym m.in. programu Tomasza Lisa, Bartosza Węglarczyka, Agnieszki Burzyńskiej, Katarzyny Janowskiej oraz programów Jarosława Kuźniara i Iwony Kutyny. Anna Marucha przez ostatnie 4 lata pracowała w dziale PR w Grupie. Jest to nowoutworzone stanowisko.

Comments

comments

31
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...