Jan Gemrich gościem jesiennej konferencji Event Biznes

Informacja Prasowa - 01.10.2019
142

Jan Gemrich gościem jesiennej konferencji Event Biznes

Polska branża evetowa spotka się na corocznej Konferencji Event Biznes 13 listopada 2019 roku. Podczas 6. edycji wydarzenia pojawi się sporo nowości. Program Konferencji podzielony jest na 2 części. Pierwsza poświęcona będzie prelekcjom zagranicznych gości, którzy podzielą się swoim doświadczeniem zarządzania projektami eventowymi z punktu widzenia korporacji, jak i agencji eventowych. Druga część to głównie praktyczne informacje, które uczestnicy uzyskają w ramach warsztatów.

Jedną z najbardziej pożądanych prelekcji będzie zapewne ta pt. „Klient kontra agencja – najlepsze praktyki zarządzania wzajemnymi relacjami” Jana Gemricha.

Sam prelegent budzi również duże zainteresowanie. Jest nim Jan Gemrich, CEE Head of Platforms & Ecosystem Marketing Google. Jan dołączył do Google ponad 8 lat temu. Absolwent „Master in International Management” na University of Sydney i University of Economics w Pradze. Wcześniej pracował dla Google w Pradze, Londynie i Toronto, po czym wziął rok „wolnego.” Wtedy był aktywny zawodowo w swoim nowym Foccus Design. W Google był – między innymi – odpowiedzialny za wydarzenia konsumenckie, małych i dużych dla reklamodawców, agencje i akwizycje z budżetami do 1 mln USD.

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...