Jak zostać gwiazdą Instagrama ?

Redakcja PR - 25.02.2016
197

Zarabianie na kanałach YouTube nie jest już dla nikogo niczym nowym. Fanpejdże firm również to całkiem oczywista sprawa dla nowoczesnych przedsiębiorc

Zarabianie na kanałach YouTube nie jest już dla nikogo niczym nowym. Fanpejdże firm również to całkiem oczywista sprawa dla nowoczesnych przedsiębiorców. Czy da się jednak czerpać wpływy z bycia na Instagramie? Polskie firmy zaczynają rozumieć fenomen zdjęć w tym serwisie i również udzielają się właśnie tam. Kim są jednak instagramowi influencerzy, czyli osoby prywatne, których konta obserwują tysiące albo nawet miliony widzów?

Jak Instagram zmienił czyjeś życie, może powiedzieć z pewnością słynna już fanka Justina Biebera Cindy Kiberly, której konto obserwuje ponad 800 tysięcy osób. Nastolatka do tej pory była opiekunką, jednak piosenkarz zahipnotyzowany jej urodą postanowił odnaleźć dziewczynę. Udało się, a młoda fanka Biebera może liczyć na propozycje pracy w modelingu, ponieważ nie tylko gwiazdor był pod wrażeniem urody dziewczyny.

Inną historią instagramowej sławy może pochwalić się Stud Brock O’Hurn, który ma prawie 2 miliony obserwatorów, a furorę zrobił dzięki filmikowi o tym, jak upina włosy w kok, potem Instagram oszalał. Na jego koncie jest mnóstwo zdjęć typu ,,selfie”, pokazuje się często bez koszulki. Jest trenerem osobistym, a jego bujna czupryna i idealne ciało to prawdziwe znaki rozpoznawcze.

Okazuje się, że nie tylko pokazując piękne ciało można stać się popularnym na Instagramie. Oto konto Emily, która ma ponad 120 tysięcy obserwatorów, a nie znajdziecie na nim gołego ciała, wyreżyserowanych póz czy wesołych selfie. Bohaterami zdjęć są książki! Dziewczyna jest zafascynowana światem książek, dlatego robi im przepiękne zdjęcia. Czasem sama pojawi się na jakiejś fotografii, ale nieśmiało, z klasą. Jest wspaniałym przykładem tego, że w sieci można promować nie tylko wygląd i powierzchowność, ale swoje pasje i łączyć technologie z rzeczami ponadczasowymi. Brawo!

Ciekawym zjawiskiem na Instagramie są konta zakładane przez rodziców kilkulatków, które stają się sławne. Przykładem jest konto małej Haileigh, której stylizacje obserwuje ponad 120 tysięcy obserwatorów. Dziewczynka pozuje jak rasowa modelka, występuje też na wybiegach i w sesjach zdjęciowych. Podchwyciły to również gwiazdy, dlatego często można spotkać profile maluchów prowadzone przez sławne matki. Dzięki temu nie tylko mogą ocieplić swój wizerunek, ale i podwoić liczbę fanów.

Sprytne, prawda?

AnnaKrol_InstagramowiInfluencerzy

 

Jest wiele pomysłów na siebie. Który najbardziej się Wam podoba? Jakie konta obserwujecie?

Comments

comments

197
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...