Jak zatrzymać Polskę w Europie? Rozmowa z Adamem Michnikiem w Klubie „Wyborczej”

Informacja Prasowa - 28.09.2021
256

Jak zatrzymać Polskę w Europie? Rozmowa z Adamem Michnikiem w Klubie „Wyborczej”

Jak zatrzymać Polskę w Europie? Rozmowa z Adamem Michnikiem w Klubie „Wyborczej” w czwartek, 30 września o 20:00

 W najbliższy czwartek, 30 września 2021 r. o godz. 20:00 rozpocznie się kolejne spotkanie w Klubie „Wyborczej”. Tym razem jego gościem będzie Adam Michnik, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”, a tematem – obecność Polski w Europie. Rozmowę o tym, czy wyjście naszego kraju z Unii Europejskiej jest prawdopodobne, poprowadzą Dorota Wysocka-Schnepf i Bartosz T. Wieliński. W spotkaniu mogą wziąć udział członkowie i członkinie Klubu „Wyborczej”, czyli subskrybenci pakietów Klubowych z oferty Wyborcza.pl.
– Adam Michnik i jego dotychczasowi goście: Donald Tusk, Swiatłana Cichanouska, Adam Bodnar  których zapraszaliśmy do Klubu „Wyborczej”, do tej pory odpowiadali na pytanie: skąd czerpać nadzieję? Teraz, gdy kwestia wyjścia Polski z Unii Europejskiej staje na porządku dziennym, to pytanie jest palące. Czy Polskę da się jeszcze zatrzymać w Europie? Porozmawiamy o tym w Klubie „Wyborczej”, w czwartek, 30 września o godz. 20:00 – pisze w zapowiedzi spotkania Bartosz T. Wieliński, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”.
Wspólnie z Dorotą Wysocką-Schnepf poprowadzi on czwartkowe wydarzenie, które będzie transmitowane na żywo.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć członkinie i członkowie Klubu „Wyborczej” – zaproszenie otrzymają e-mailem. Spotkanie będzie można oglądać i komentować za pośrednictwem internetowej platformy MS Teams. Pytania do rozmówców oraz opinie można przesyłać na adres [email protected].

Dodatkowo, uczestnicy spotkania otrzymają w jego trakcie specjalny kod promocyjny na książki Wydawnictwa Agora związane z bohaterami oraz tematem spotkania.
Czwartkowe wydarzenie promowane jest w serwisach Wyborcza.pl, na łamach „Gazety Wyborczej”, na profilach dziennika w mediach społecznościowych oraz w radiu. Więcej informacji – na Wyborcza.pl.

Rozmowa z Adamem Michnikiem jest kolejnym spotkaniem online organizowanym przez redakcję. Do tej pory w ramach Klubu „Wyborczej” odbyło się już ich kilka. Redakcja gościła m.in. Anne Applebaum, Swiatłanę Cichanouską, Donalda Tuska, językoznawców Katarzynę Kłosińską i Michała Rusinka, Adama Bodnara, a także ekipę dziennikarzy śledczych „Gazety Wyborczej”. Wszystkie spotkania Klubu można obejrzeć na stronie Wyborcza.pl/klub.

Comments

comments

256
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...