Jak zachować wartości wobec wyzwań w pracy?

Informacja Prasowa - 02.11.2016
275

Ethics. Szkoła Praktyków Biznesu zaprasza na konferencję „Przedsiębiorca i pracownik z wartościami”

Niejednokrotnie zdarza się, że nasze życie zawodowe kłóci się z wartościami, które wyznajemy prywatnie. Czujemy się przez to niekomfortowo i postępujemy wbrew własnym założeniom. Jak sobie z tym poradzić? Jak zachować własne wartości w pracy pełnej wyzwań? Jak poznać swoją prawdziwą rolę w organizacji? Na te i inne pytania odpowiedzi poznamy podczas konferencji „Przedsiębiorca i pracownik z wartościami”.

Konferencja odbędzie się 19.11.2016 roku w godzinach 10.00-14.00 w Centrum E10 przy ul. Elektronowej 10 w Warszawie. W jej trakcie praktycy przedsiębiorczości  opowiedzą uczestnikom o tym jak żyć i pracować zgodnie ze swoimi wartościami, także religijnymi. Doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami podzielą się: Beata Piega – menadżer jakości oraz Dominik Tomczyk – przedsiębiorca prezes spółki Polwax S.A. Sesję łączoną poprowadzą Justyna Bakalarska – dziennikarka, trenerka, specjalistka ds. komunikacji, marketingu i nowych mediów wraz z Michałem Nowakiem – właścicielem i dyrektorem zarządzającym Okaeri Consulting – butikiem consultingowym dostarczającym rozwiązań w zakresie corporate PR i crisis management, prowadzonym w oparciu o wartości chrześcijańskie.

To już czwarte takie wydarzenie organizowane przez Ethics. Szkolę Praktyków Biznesu, którą tworzą specjaliści, przedsiębiorcy, konsultanci – profesjonaliści w swoich zawodach – chcący dzielić się swoimi sukcesami i talentami. Na poprzednich konferencjach prelegenci mówili o „Świadomej drodze zawodowej”, „Sile umysłu lidera” oraz o tym „Jak znaleźć lepszą pracę”.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie  http://centrum-e10.pl/szkola-praktykow-biznesu/.

konf-spb_1920x1080px_banner_ekran_2016-10-11

Comments

comments

275
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...