Jak podaje CNN, Mark Zuckerberg ma zeznawać przed Kongresem USA

Redakcja PR - 28.03.2018
259

Jak podaje CNN, Mark Zuckerberg ma zeznawać przed Kongresem USA

Jak podają nieoficjalne źródła CNN, Mark Zuckerberg ma zeznawać przed Kongresem USA. Telewizja, podając te doniesienia, powołuje się na anonimowe źródła, które dodatkowo donoszą o tworzenia przez Facebook planu, jakim założyciel portalu miałby się posługiwać podczas przesłuchania.

Według informacji, jakie podaje CNN przesłuchanie, na którym miałby się stawić szef portalu, powinno się odbyć w ciągu paru najbliższych tygodniu, jednak nic nie wiadomo o dokładnym terminie.

Zuckerberg ma zeznawać przed Kongresem Stanów Zjednoczonych, jednak nie stawi się przed parlamentem Wielkiej Brytanii. Zostanie tam wysłanych dwóch przedstawicieli, co oznacza, że to właśnie Waszyngton będzie miejscem, gdzie będą miały miejsce kluczowe wydarzenia słynnej w ostatnim czasie afery.

Po ostatniej aferze, w której główne role odgrywała firma Cambridge Analityca i Facebook, słynny portal internetowy stracił miliony dolarów. Kolejnym następstwem przykrego wydarzenia był list do Zuckerberga, napisany przez Elona Muska, który zarządał usunięcia z portalu swoich firm-Tesli i SpaceX. Następnie Mozilla zaprzestała wykupowanie reklam na Facebooku, nawet polska firma „Cinkciarz.pl” dołączyła grona internautów, którzy usunęli swój profil z Facebooka.

Na podstawie: https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/ceo-facebooka-mark-zuckerberg-bedzie-zeznawac-przed-kongresem/r1x0rgg?utm_source=onetsg_fb_viasg&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&utm_v=2

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...