Jagoda Prętnicka – Markiewicz Head of Communications w Brand New Galaxy

Informacja Prasowa - 29.07.2020
203

Jagoda Prętnicka - Markiewicz Head of Communications w Brand New Galaxy

Jagoda Prętnicka – Markiewicz Head of Communications w Brand New Galaxy

Grupa Brand New Galaxy buduje własny dział komunikacji, na którego czele stanęła Jagoda Prętnicka – Markiewicz. Jako Head of Communications odpowiedzialna będzie za działania komunikacyjne grupy i należących do niej spółek.

Jagoda Prętnicka – Markiewicz jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez 6 lat odpowiadała za komunikację SentiOne (Social Media Listening & Conversational AI Platform). Swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobywała w agencjach reklamowych i public relations, planując i realizując strategie komunikacyjne dla marek takich, jak Coca-Cola, Microsoft Xbox czy LG.  Do zespołu Brand New Galaxy dołączyła na pokładzie agencji Man on the Moon, odpowiadającej dotychczas za HR grupy, tym samym poszerzając kompetencje spółki o działania komunikacyjne. Prętnicka – Markiewicz ma kierować zarówno komunikacją wewnętrzną, jaki zewnętrzną organizacji.

Brand New Galaxy jest dynamicznie rozwijającą się organizacją. Łącznie w naszych strukturach pracuje już blisko 400 ekspertek i ekspertów. W związku z tym pojawiła się potrzeba zarządzania całą komunikacją od wewnątrz którą realizujemy, zapraszając do współpracy Jagodę – komentuje Wiktoria Danielewska, CEO Man on the Moon.

Brand New Galaxy to międzynarodowa grupa działająca w obszarach e-commerce, reklamy, technologii i doradztwa strategicznego, w jej skład wchodzą Pathfinder 23, Spacecamp, Life on Mars, Stratosfera, Synthrone, New Gravities, Man on the Moon i Robonauts Pictures.

Comments

comments

203
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...