Jacek Moritz o sztuce zarządzania z sensem. Relacja wideo ze spotkania w warszawskim Google Campus

Redakcja PR - 07.12.2016
192

"Świat płaci nam tyle, ile jesteśmy dla świata warci" - relacja wideo z wykładu Jacka Moritza

23 listopada w warszawskiej siedzibie Google Campus odbyło się spotkanie z Jackiem Moritzem, pionierem Nowego Urbanizmu w Polsce. Podczas swojego wykładu Jacek Moritz mówił o tym, jak zarządzać z sensem. Jeśli planujecie założyć własną firmę, jesteście już w gronie przedsiębiorców lub start-upowców lub po prostu interesujecie się zarządzaniem, to zachęcamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania.

Chcecie dowiedzieć się, jakie pytania powinien zadać sobie każdy, kto chce założyć własny biznes? Od czego zacząć, aby osiągnąć sukces? A kiedy już uda się założyć firmę – na co należy uważać i jak działać?

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z relacją wideo ze spotkania. To moc wiedzy, która przyda się zarówno osobom, które są dopiero na początku zawodowej drogi, jak i tym, którzy mają już więcej doświadczenia.

Usiądźcie wygodnie, zaopatrzcie się w kubek dobrej kawy lub herbaty i obejrzyjcie wykład Jacka Moritza, dzięki któremu być może uda Wam się inaczej spojrzeć na problem zarządzania i planowania w biznesie.

Zobacz też: Jak zbudować miasto – wywiad z Jackiem Moritzem

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...