Jacek Gądek dołączy do zespołu Gazeta.pl

Informacja Prasowa - 26.04.2017
193

Jacek Gądek reporterem Gazeta.pl

Od maja br. Jacek Gądek dołączy do zespołu Gazeta.pl. Będzie pracował w newsroomie portalu jako reporter polityczny, autor tekstów oraz wideo.

Jacek Gądek będzie przygotowywał dla Gazeta.pl przede wszystkim duże materiały: sylwetki, wywiady i pogłębione analizy, np. o tematyce politycznej.

Gazeta.pl jak żaden inny portal potrafi opowiadać emocjonujące historie, a polityka jest w tej chwili tematem budzącym wyjątkowe emocje, również wśród naszych użytkowników. Cieszę się, że witamy na pokładzie Jacka Gądka – doświadczonego i wszechstronnego autora, który pomoże nam opisywać wydarzenia na scenie politycznej w sposób zrozumiały i ciekawy dla naszych użytkowników – mówi Hanna Rydlewska, szefowa newsroomu Gazeta.pl.

Jacek Gądek jest dziennikarzem, publicystą i autorem formatów telewizyjnych specjalizującym się w tematyce politycznej, społecznej i religijnej. Od 2007 roku pracował w portalu Onet.pl, najpierw jako redaktor prowadzący serwis informacyjny, a później jako dziennikarz i publicysta w warszawskiej redakcji portalu. Następnie, od 2016 roku był związany z Grupą Wirtualna Polska, gdzie m.in. był jednym z prowadzących format wideo #dziejesienazywo.

Stale współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz marketingu w sieci w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Jacek_Gadek_Gazetapl.jak-zmniejszyc-fotke_pl

Comments

comments

193
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...