Izabela Wejcht dyrektorem w Cohn&Wolfe

Informacja Prasowa - 12.02.2019
252

Izabela Wejcht dyrektorem w Cohn&Wolfe

Izabela Wejcht dyrektorem w Cohn&Wolfe

 W styczniu do polskiego oddziału międzynarodowej agencji doradztwa komunikacyjnego Cohn&Wolfe dołączyła Izabela Wejcht. Objęła nowoutworzone stanowisko dyrektora, na którym odpowiada za rozwój oferty w obszarze komunikacji korporacyjnej, Change Management, CSR i programów edukacyjnych oraz doradztwo dla kluczowych klientów agencji.„Dołączenie Izy do naszego zespołu jest jasnym sygnałem, w którym kierunku chcemy rozwijać agencję. Doradztwo strategiczne, komunikacja korporacyjna oraz wsparcie organizacji w procesach zmian to obszary, które konsekwentnie będziemy wzmacniać” – powiedział Michał Olbrychowski, Head of Cohn&Wolfe.

Izabela Wejcht ma 20 lat doświadczenia zawodowego. Wcześniej pracowała m. in. jako Dyrektor w Lighthouse, Edelman i,  FleishmanHillard oraz  CSR & PR Manager w Carlsberg Polska. Specjalizuje się w strategiach komunikacyjnych dla firm z branży przemysłowej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, technologicznej, finansowej, FMCG i NGOs.

Agencja Cohn & Wolfe działa na polskim rynku od 2002 roku i specjalizuje się  w realizacji projektów z zakresu PR korporacyjnego, w tym komunikacji kryzysowej, wewnętrznej, employer brandingu oraz z obszaru CSR. Do klientów Cohn&Wolfe należą firmy z sektora: finansów, technologii, real estate, przemysłu, motoryzacji, farmacji. Cohn & Wolfe jest częścią GREY Group Poland, należącej do koncernu WPP. Od września 2019 roku agencją kieruje Michał Olbrychowski.

Comments

comments

252
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...