Izabela Budnik awansuje na stanowisko Junior PR Consultanta w agencji Big Picture

Informacja Prasowa - 23.02.2023
1

W ramach powierzonych obowiązków, kontynuować będzie swoją pracę dla kluczowych klientów Big Picture z obszaru FMCG

Nową funkcję Izabela Budnik objęła wraz z początkiem lutego b.r. W ramach powierzonych obowiązków, kontynuować będzie swoją pracę dla kluczowych klientów Big Picture z obszaru FMCG m.in. Mondelez Polska (Milka, Oreo, San itd.) oraz marek wrażliwych z portfolio William Grants & Sons (Balvenie, Glenfiddich, Grants itd.).

Izabela Budnik związana jest z agencją Big Picture od stycznia 2022 roku. Odpowiada w niej m.in. za promocję nowości produktowych, kontakty z mediami, działania branded content, czy współprace z influencerami.

W ostatnich miesiącach zajmowała się m.in. bieżącym wsparciem kampanii Mondelez Polska, np. komunikacją największych od 25 lat zmian marki Milka oraz nowych produktów i pozycjonowania marki San. Wspierałała także zespół w promocji marek z portfolio William Grant and Sons, w tym nowości Grant’s i Hendrick’s Gin oraz platform wizerunkowych, takich jak Glenfiddich (Time Re:Imagined) czy The Balvenie (The Makers).

Izabela realizuje działania w ramach Zespołu Lifestyle, zarządzanego przez Karolinę Pękalską i Monikę Roth-Jaczynowską, które w agencji pełnią funkcje Head of Lifestyle Communications. Przed awansem obejmowała stanowisko PR Executive. Wcześniej współpracowała m.in. z portalem Spider’s Web

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...