Iwona Kubicz w jury Stevie International Business Awards 2018

Informacja Prasowa - 07.08.2018
42

Iwona Kubicz w jury Stevie International Business Awards 2018

Już 9 sierpnia poznamy laureatów tegorocznej edycji Stevie Awards – International Business Awards. Wśród jurorów znalazła się Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication i ekspert w dziedzinie Corporate PR, która ocenia projekty w kategorii video.

Stevie Awards to międzynarodowy konkurs, który od 2002 roku honoruje firmy i kluczowe postaci biznesu w ramach 7 programów, takich jak m.in. The Stevie Awards for Women in Business czy The International Business Awards. Prestiż statuetki Stevie zachęca setki tysięcy przedsiębiorców z całego świata do rywalizacji poprzez prezentację swoich projektów. Każdego roku kapituła konkursu otrzymuje ponad 10 000 zgłoszeń z ponad 60 krajów świata.

W programie International Business Awards Iwona Kubicz ocenia zgłoszenia w kategorii video. Jest to już czwarta edycja, w której w Jury zasiada prezes Procontent Communication. Kubicz ma na swoim koncie statuetkę Stevie for Women in Business, a sam Procontent zdobył kilka nagród za prowadzone projekty komunikacyjne.

„To wielki zaszczyt, oceniać po raz kolejny najlepsze projekty z całego świata. Szczególnie kategoria video jest w tym momencie szczególnie rozwojowa w branży medialnej, dlatego poziom zgłoszeń jest bardzo wysoki. Przy opiniowaniu kampanii będę kładła szczególny nacisk na ich świeżość i kreatywność, ale również na zrealizowanie założonych celów biznesowych.” – mówi Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication.

Tegoroczne statuetki zostaną wręczone zwycięzcom podczas gali finałowej 20 października w Londynie. Więcej informacji na temat Stevie Awards można przeczytać na stronie: www.stevieawards.com.

Comments

comments

42
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...