IV Ogólnopolski Dzień Różnorodności już jutro!

Redakcja PR - 23.05.2017
293

IV Ogólnopolski Dzień Różnorodności już jutro!

24 maja, w Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51, odbędzie się IV Ogólnopolski Dzień Różnorodności. Podczas wydarzenia Jerzy Ciszewski – wydawca i redaktor naczelny portalu publicrelations.pl – poprowadzi warsztat kreatywny pt. „szukamy nowej nazwy na grupę osób 50+”. 

Tematem przewodnim tegorocznego IV Ogólnopolskiego Dnia  Różnorodności (ODR) odbywającego się pod hasłem „Miejsce pracy – spotkanie pokoleń” będzie zarządzaniem wiekiem. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na www.odpowiedzialnybiznes.pl/odr2017.

Ogólnopolski Dzień Różnorodności to inicjatywa realizowana przez Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach europejskiego programu Karta Różnorodności, którego celem jest promocja zarządzania różnorodnością i prowadzenia działań antydyskryminacyjnych przez pracodawców, w biznesie, ale także w innych sektorach gospodarki. Tegoroczne spotkanie będzie różniło się od trzech dotychczasowych. Obserwując trendy na rynku pracy i prognozy dotyczące zmian demograficznych, Forum Odpowiedzialnego tym razem zdecydowało skupić się jednym z aspektów szeroko pojętego zarządzania różnorodnością w pracy, bardzo aktualnym i dotyczącym wszystkich pracowników. Jest nim różnorodność wiekowa w miejscu pracy.

Program IV Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, informacje o lokalizacji, gościach oraz formularz zgłoszeniowy na spotkanie i warsztaty znajdują się na www.odpowiedzialnybiznse.pl/odr2017

Serdecznie zapraszamy! 

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...