„ITAKI świat nadal jest piękny” – nowa oferta biura podróży na Lato 2021

Informacja Prasowa - 04.04.2021
188

"ITAKI świat nadal jest piękny" - nowa oferta biura podróży na Lato 2021

 

„ITAKI świat nadal jest piękny” – nowa oferta biura podróży na Lato 2021

„ITAKI świat nadal jest piękny” to hasło, które wyraźnie wskazuje, że można bezpiecznie podróżować w czasie pandemii.

W tym roku touroperator wprowadza do oferty nowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i komfort, także w podejmowaniu decyzji.

21 na Lato 21 – pakiet korzyści dla klientów, którzy zarezerwują wycieczkę do końca kwietnia 2021Bezpieczne rezerwowanie wylotu na wakacje już w kwietniu? Aby zminimalizować ryzyko związane z obecną sytuacją, Biuro Podróży ITAKA wprowadziło do oferty pakiet 21 na Lato 21. Mogą z niego skorzystać osoby, które zarezerwują wyjazd do końca kwietnia 2021 roku. W ramach pakietu można dowolną liczbę razy zmienić termin wyjazdu, lotnisko wylotowe, typ pokoju, hotel, a nawet kierunek. Ostateczna decyzja musi zostać podjęta najpóźniej na 21 dni przed planowanym wylotem. Do tego czasu (czyli w praktyce przez kilka miesięcy) można dowolnie zmieniać konfigurację wycieczki. Jeśli przed terminem 21 dni do wylotu klient z powodów obiektywnych będzie zmuszony zrezygnować z wyjazdu, poniesie tylko 10% kosztów wycieczki. Pozostała część zostanie mu zwrócona.

W ramach pakietu ITAKA deklaruje nowe niższe ceny hoteli, pobiera niską zaliczkę (zaledwie 15%) oraz oferuje zniżki dla dzieci. Nowością jest pokrycie kosztów leczenia w przypadku zachorowania na Covid-19 w ramach podstawowej opcji ubezpieczenia. Klienci, którzy nie skorzystają z pakietu 21 na lato 21 będą musieli wykupić dodatkowe ubezpieczenie na taką okoliczność.

Współpraca z Energylandią to aż 1100 darmowych biletów do parku rozrywki dla klientów Biura Podróży ITAKA

Klub Przyjaciół ITAKI to oferta skierowana do rodzin z dziećmi i rokrocznie ciesząca się dużym zainteresowaniem. Animacje dla najmłodszych pozwalają dorosłym na chwilę odpoczynku we własnym towarzystwie a dzieciom na wspaniałą zabawę.

W tym roku współpraca ITAKI z Energylandią polegająca na szkoleniu animatorów zaowocuje powstaniem nowych programów w ramach Klubu Przyjaciół ITAKI oraz niecodziennymi prezentami. Zamiast tradycyjnych książeczek i maskotek będzie to 1100 darmowych biletów do Energylandii dla klientów, którzy jako pierwsi zarezerwują hotele z klubami.

Itakarma – wakacje dla dorosłych tylko z Biurem Podróży ITAKA

W tym roku na trzech wyspach (Zakhyntos, Kreta i Fuerteventura) ruszy nowy program z ofertą klubową skierowaną do dorosłych uczestników wycieczek. Itakarma będzie prowadzona w kameralnych hotelach z ofertą dla dorosłych – ciekawe animacje, muzyka grana przez najlepszych DJ-ów, kolorowe drinki nad basenem – jednym słowem: luksus w najlepszym wydaniu.

Wyjazdy z dojazdem własnym – bezpieczne podróżowanie w czasie pandemii

Oferta wyjazdów z własnym dojazdem pojawiła się w ofercie Biura Podróży ITAKA w zeszłym roku i była odpowiedzią na potrzebę bezpiecznego przemieszczania się po Europie. Klienci zgodnie wskazywali, że ze względów bezpieczeństwa wolą podróżować autem, natomiast liczą na zorganizowany wypoczynek na miejscu. W ofercie ITAKI na lato 2021 znalazły się oferty noclegów z własnym dojazdem w Chorwacji, Czarnogórze, Słowenii, Bułgarii, Czechach, Szwajcarii, Macedonii, Włoszech, Austrii i kontynentalnej Grecji.

Lato 2021 z ITAKĄ – popularne kierunki, nie tylko Europa

Oferta ITAKI na lato 2021 to aż 60 różnych kierunków do wyboru. Jednak już teraz widać dominujące trendy. Dużym zainteresowaniem cieszą się wakacje w Grecji, zwłaszcza na wyspach, a także w Turcji i Hiszpanii. Ten ostatni kraj to nie tylko część kontynentalna, ale także Baleary i Wyspy Kanaryjskie.

W ofercie ITAKI, jak co roku, znalazły się też Włochy, Bułgaria, Portugalia, Albania i inne, praktycznie wszystkie, kraje europejskie. Dużym zainteresowaniem cieszy się oferta dotycząca północnej Afryki, zwłaszcza Tunezja i Egipt.

Jeśli chodzi o wyloty na dalsze odległości, planowane jest kontynuowanie lub ponowne wprowadzenie do oferty lotów na Dominikanę, Zanzibar. Malediwy, Madagaskar i innych egzotycznych miejsc. Przywracanie połączeń z poszczególnymi kierunkami będzie uzależnione od sytuacji epidemiologicznej, ale wiele wskazuje na to, że latem będzie ona bardziej przychylna turystom.

ITAKA oferuje także wakacje w Polsce, w tym roku to aż 250 hoteli w różnych zakątkach kraju, także tych postrzeganych jako mniej popularne, a gwarantujących wiele atrakcji. Nie brak też ofert noclegów przy lotniskach.

 

Comments

comments

188
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...