InternetowyKantor.pl zmienia wygląd na 10-lecie

Informacja Prasowa - 29.04.2020
29

InternetowyKantor.pl zmienia wygląd na 10-lecie

InternetowyKantor.pl zmienia wygląd na 10-lecie

Na swoje 10-lecie InternetowyKantor.pl odświeżył wygląd strony internetowej. Zmienił także logotyp i wprowadził nowy symbol identyfikacyjny. Za wprowadzenie zmian graficznych odpowiada brand designer marki – Karolina Lorek. 

Początek zmian zainaugurowały warsztaty z pracownikami, które posłużyły do określenia ich kierunku oraz zakresu. Jubileusz stworzył świetną okazję, aby wprowadzić te zmiany, graficznie podkreślić eksperckość, doświadczenie i doskonałą obsługę klienta.

Refresh IK ma na celu zaprezentowanie marki w odświeżonym i uspójnionym wizerunku oraz wyeksponowanie jej zalet i wartości. Chcemy, by marka była nowocześniejsza – mówi Karolina Lorek, brand designer InternetowyKantor.pl.

Co zmieni się w serwisie:

  • odświeżone zostanie logo InternetowyKantor.pl, które od 10 lat reprezentowało markę w niezmiennej formie; 
  • dodany zostanie symbol – nowa ikona zastąpi dotychczasowe “ik”, ale będzie nawiązywać do swojego poprzednika. Symbol podkreśli dziedzinę działalności, jaką jest wymiana walut; 
  • unowocześniony zostanie wygląd strony internetowej – łatwiejsza nawigacja sprawi, że strona będzie bardziej przejrzysta i wygodniejsza w użytkowaniu dla klientów;
  • modyfikacji ulegnie kolorystyka strony – przeważać będzie biel oraz dotychczasowe barwy: zieleń i szarość;

Na stronie pojawią się też rozbudowane treści, więcej materiałów video.

Zmiany identyfikacji wizualnej będą wprowadzane etapami, ale pierwsze z nich zauważyć już będzie można w najbliższych tygodniach. Panel klienta i sposoby dokonywania wymiany walut nie zmienią się – mówi Maciej Sawicki, UX designer InternetowyKantor.pl

Stronę wzbogacono też o nowe treści. Powstał specjalny projekt na 10-lecie – Dekada Wiedzy https://internetowykantor.pl/dekada-wiedzy/. To ekspercka platforma, na której pracownicy oraz zaproszeni blogerzy i youtuberzy dzielą się swoją wiedzą w różnych dziedzinach. Do projektu zaproszono Doradcę TV, Adama Haertle ZaufanaTrzeciaStrona.pl, Oszczednicka.pl oraz Pawła Tkaczyka.

InternetowyKantor.pl to jeden z liderów rynku internetowej wymianu walut. Serwis umożliwia szybką i bezpieczną wymianę 20 walut oraz przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata. Powstał w kwietniu 2010 roku, jako pierwszy kantor internetowy. Do dziś zarejestrowało się w nim ponad 320 tys. klientów.

Comments

comments

29
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...