Internetowa księgarnia eventowa

Jerzy Ciszewski - 08.04.2016
159

Świat Eventów otworzył internetową księgarnię eventową

logo

Powstała internetowa księgarnia eventowa co jest reakcją na zapotrzebowanie rynkowe. Bardzo wiele firm organizuje tzw. eventy – czy wydarzenia specjalne. Robią dla innych firm bądź same dla siebie.  Są to różnorakie spotkania dedykowane: swoim pracownikom, potencjalnym nabywco, społeczności lokalnej, szerszej zbiorowości. Różne są modele, scenariusze, zasię oddziaływania.  Nie zmienia to postaci rzeczy, że przemysł eventowy (bo tak chyba można go już nazwać)  dynamicznie się rozwija. 

Nie dziwi więc, że różne firmy i organizacje chcą umacniać swoja pozycję na tym rynku.  Platforma edukacyjna Świat Eventów otworzyła pierwszą internetową księgarnię eventową. Generalnie dostępne są angielsko języczne publikacje; polskich póki co, na rynku brakuje.

Nina Żukowska – „Dyrektor Zarządzający marką „Świat Eventów” powiedziała – Powstanie księgarni jest wynikiem bardzo częstych zapytań jakie są do mnie kierowane od znajomych i uczestników szkoleń; w jaki sposób mogę kupić książkę o organizacji eventów. Nawiązaliśmy współpracę z wydawnictwem Taylor&Francis, którego ofertę  można znaleźć w naszej księgarni”.  

Dzięki tej umowie z brytyjskim wydawcą, księgarnia ma w generalnej ofercie około 500 tytułów o tematyce eventowej. Póki co w bieżącej ofercie dostępnych jest 18 pozycji o tematyce: event management, turystyka, sport management, risk management, event design, venue oraz wedding planing.

Jak widać z tematów poszczególnych książek pejzaż tej branży jest bardzo zróżnicowany. Przecież organizacja ślubu i wesela dla kilkudziesięciu czy kilkuset osób jest bardzo dużą i skomplikowaną produckją eventową – pamiętajmy o tym. Internetowa księgarnia eventowa może dać nam stosowną wiedzę

Wszystkie dostępne książki są w języku angielskim

W tym miejscu znajduje się księgarnia

Zrzut ekranu 2016-04-08 o 09.08.05

Comments

comments

159
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...