Interia z rolkami wideo na mobilnej stronie głównej

Informacja Prasowa - 22.04.2024
74

 Według badań Mediapanelu Grupa Polsat – Interia od 4. miesięcy jest liderem na platformie mobile wśród wydawców internetowych w Polsce

Interia posiada najpopularniejszą stronę główną (6,8 mln RU) na platformie mobile wśród portali w Polsce i nieustannie ją rozwija. Ostatnio wprowadziła rolki wideo znane z mediów społecznościowych. Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus poza materiałami z własnych serwisów (m.in. Wydarzenia, Biznes, Sport, Geekweek i Pomponik.pl) zaprezentuje w nich fragmenty najlepszych programów stacji Wydarzenia 24.

 Według badań Mediapanelu Grupa Polsat – Interia od 4. miesięcy jest liderem na platformie mobile wśród wydawców internetowych w Polsce. W marcu jej portal i serwisy odwiedziło łącznie 19,7 mln RU. Interia dysponuje także najpopularniejszą domeną (15, 2 mln RU) w tej kategorii wśród portali horyzontalnych.

 Interia wprowadziła na mobilnej stronie głównej nową funkcjonalność – krótkie wertykalne materiały wideo (tzw. rolki albo reelsy). Dzięki nim użytkownicy portalu otrzymają szybki i wygodny dostęp do fragmentów ulubionych programów stacji Wydarzenia 24, podcastów wideo, informacji z Polski i ze świata, energetyzujących relacji z imprez sportowych, naukowych ciekawostek i gospodarczych analiz. Interia pokaże w nich tez kulisy show-biznesu.

Rolki Interii powstały z myślą o potrzebach użytkowników. Transkrypcja tekstu umożliwi ich wygodne oglądanie bez dźwięku w dowolnym czasie i miejscu – w domu, pracy, a także w podróży.

Uruchomienie rolek na stronie głównej to rozwinięcie dotychczasowych działań Interii w sektorze mobile. Portal wcześniej udostępnił je w serwisie Wydarzenia24.pl. Interia nieustannie rozwija także technologicznie i wizualnie mobilną stronę główną. Wprowadziła m.in. funkcjonalność „Popularne”, gdzie są prezentowane najpopularniejsze materiały z całego dnia w formie Stories.

Comments

comments

74
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...