Interia z nowym serwisem ekologicznym

Informacja Prasowa - 26.01.2021
47

Interia z nowym serwisem ekologicznym

Interia z nowym serwisem ekologicznym

Ruszył nowy serwis ekologiczny Interii. Zielona Interia (Zielona.interia.pl) to projekt poświęcony szeroko rozumianej ochronie środowiska.

Serwis informuje o zagadnieniach ekologicznych z różnych dziedzin, począwszy od decyzji dotyczących polityki klimatycznej w Polsce i na świecie, przez działania biznesu w tej sprawie, aż po najnowsze technologie, ciekawostki ze świata przyrody i porady, jak żyć w zgodzie z naturą.

Osobą odpowiedzialną za merytoryczne przygotowanie i prowadzenie Zielonej jest Agata Kazimierska, która do Interii przeszła z Polsat News.

Do serwisu będą trafiać treści, które w różny sposób dotyczą środowiska i jego ochrony. Nie zabraknie aktualnych i najświeższych wiadomości z obszarów nauki, technologii polityki, biznesu czy treści o charakterze lifestylowym. Czytelnicy, oprócz artykułów, w serwisie znajdą także podcasty oraz raporty specjalne, które pomogą im zapoznać się z bieżącą sytuacją nie tylko w kraju, ale i na świecie.

W Zielonej Interii wkrótce pojawią się dodatkowe widgety, które pomogą czytelnikom śledzić sytuację w ich najbliższej okolicy oraz to, co w sprawach klimatycznych dzieje się na świecie. Będą to m.in. narzędzia wskazujące stan jakości powietrza, czy kalkulatory śladu węglowego. Użytkownicy dzięki nim będą się mogli także dowiedzieć, jak mogą zmieniać swój dom i jego najbliższe otoczenie, by stać się bardziej ekologicznymi.

Serwis korzysta z rozwiązań, stosowanych przez Interię w serwisach magazynowych przeznaczony dla treści premium. To pozwoliło połączyć zarówno walory informacyjne publikowanych treści, jak i ich estetyczne oraz funkcjonalne aspekty.

Według badania Mediapanel w grudniu 2020 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia przyciągnęły 19,69 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali 1,62 mld odsłon.

Comments

comments

47
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...