„Interia – portal, który towarzyszy mi każdego dnia”

Informacja Prasowa - 01.12.2020
128

„Interia – portal, który towarzyszy mi każdego dnia”

„Interia – portal, który towarzyszy mi każdego dnia” – gwiazdy w nowej kampanii Interii

1 grudnia 2020 roku ruszyła nowa kampania promocyjna Interii. W spocie gwiazdy – Wiktoria Gąsiewska, Karolina Gilon, Ewa Wachowicz oraz Bartek Kasprzykowski – zachęcają do odwiedzania zarówno portalu, jak i serwisów tematycznych, należących do Grupy.

W ramach kampanii powstał jeden spot główny oraz cztery tematyczne. W każdym z nich gwiazdy opowiadają o swoich skojarzeniach zarówno z portalem, jak i poszczególnymi serwisami tematycznymi należącymi do Grupy. Spot podsumowuje hasło „Interia – portal, który towarzyszy mi każdego dnia”, a gwiazdy biorące udział w kampanii zachęcają do odwiedzin nie tylko Interii, ale także serwisów Wydarzenia, Sport, Pogoda, Pomponik oraz Smaker.

Kampania rozpocznie się 1 grudnia br. Spoty będą emitowane w stacjach telewizyjnych Grupy Polsat oraz na antenach radiowych Grupy RMF. Kreacje reklamowe ukażą się również w tytułach prasowych o zasięgu ogólnopolskim oraz w internecie, kampanię wesprą działania autopromocyjne w samej Interii.

Pomysł kreatywny to owoc współpracy scenarzysty i reżysera spotu Armina Kurasza oraz działów marketingu Interii i Telewizji Polsat. Reklamę wyprodukowała Telewizja Polsat, natomiast spoty na potrzeby radia przygotowało krakowskie studio RS Media.

Comments

comments

128
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...