Interia partnerem Verva Street Racing

Informacja Prasowa - 23.08.2019
172

Interia partnerem Verva Street Racing

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się festiwal motoryzacyjny Verva Street Racing. Internetowym partnerem eventu została Interia, która będzie współtworzyć studio wideo i nadawać relacje z wydarzenia.

W ciągu dwóch dni fani motoryzacji będą mogli kibicować swoim faworytom w wyścigach i dopingować ich podczas pokazów, a także wziąć w spotkaniach z gwiazdami motosportu. W ramach współpracy w imieniu Interii relacje w studio eventu poprowadzi Juliusz Szalek, a partnerować mu będzie Paulina Chylewska z Polsatu. Na miejscu będzie obecna również ekipa Interia TV, która zrealizuje część materiałów wideo.

W związku z podjętą współpracą na SG Interii w weekend zawisną nośniki zapowiadające i relacjonujące przebieg 10. Edycji Verva Street Racing. Materiały live będą emitowane również na łamach serwisu Sport.Interia.pl i obejmą m.in. relacje z wyścigu, pokazów i występów, a także z rozmów z gwiazdami motosportu. Wszystkie materiały będą gromadzone w raporcie specjalnym Verva Street Racing: https://sport.interia.pl/raporty/raport-verva-street-racing-2019/artykuly

Według Badania Gemius/PBI w lipcu br. serwis sportowy Interii odwiedziło 2,8 mln realnych użytkowników, generujących 25,6 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Interia.pl zanotowały 18,3 mln realnych użytkowników i 1,4 mld odsłon.

Comments

comments

172
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...