Interia partner medialny Polskiego Komitetu Olimpijskiego będzie towarzyszyła „biało-czerwonym” podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024
Szybciej, wyżej, mocniej – razem. Interia jako partner medialny Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski będzie towarzyszyła „biało-czerwonym” podczas zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Tomasz Kalemba, Artur Gac, Damian Gołąb oraz Piotr Jawor zrelacjonują prosto ze stadionów i hal występy największych polskich nadziei medalowych, pokażą ich przygotowania oraz zajrzą do Domu Polskiego. Portal będzie we Francji współpracował z reporterami Polsat Sport.
Interia jako Partner Medialny Olimpijskiej Reprezentacji Polski będzie – od pierwszego do ostatniego meczu – zachęcała miliony swoich użytkowników m. in. do kibicowania i śledzenia zmagań polskich siatkarek i siatkarzy.
Korespondenci Interii będą towarzyszyć „biało-czerwonym” od ceremonii otwarcia na Sekwanie (26 lipca) po zakończenie wszystkich zmagań olimpijskich (11 sierpnia). Tomasz Kalemba i Artur Gac na gorąco skomentują występy Polaków, Damian Gołąb będzie obserwował i relacjonował turnieje siatkarek i siatkarzy, a Piotr Jawor pokaże kulisy igrzysk. W portalu pojawią się także materiały przygotowane przez zespół Polsat Sport.
Portal uruchomił specjalny serwis poświęcony igrzyskom w Interii Sport. Poza materiałami wysłanników kibice znajdą w nim gorące newsy ze wszystkich stadionów i aren w Paryżu, wywiady z „biało-czerwonymi” oraz przedstawicielami sztabów, analizy ekspertów i aktualizowane na bieżąco harmonogramy. Interia będzie także relacjonowała na żywo „minuta po minucie” występy największych polskich nadziei medalowych.
