Interaktywne wideo z konferencji Digital Champions 2018

Redakcja PR - 09.11.2018
166

Tagmax partnerem imprezy Rethink

Platforma Tagmax ponownie partneruje Digital Champions, największej w Polsce konferencji liderów cyfrowego biznesu – przygotuje interaktywne nagrania wideo z wydarzenia, na którym wystąpią m.in. przedstawiciele MIT, IBM, Facebooka, EY i AmRest. Organizowane przez firmę Rethink wydarzenie odbędzie się 22 i 23 listopada w Google Campus Warsaw.

Tegoroczna, piąta już edycja Digital Champions, odbędzie się pod hasłem Brave New Digital World. Przedstawiciele polskich i zagranicznych firm oraz instytucji związanych z branżą IT będą dyskutować m.in. o cyfrowej transformacji, jej zamierzonych celach i… nie zawsze zamierzonych rezultatach.

„Już samym partnerowaniem konferencji włączymy się do dyskusji o odważnym, nowym świecie digitalu, bo to, co robimy, czyli interaktywne wideo, to zapowiedź przyszłości – wystarczy choćby spojrzeć, co w tej kwestii robi dziś Netflix. Chcemy o tym głośno mówić na naszym, polskim rynku, na którym jest to temat jeszcze raczkujący” – mówi Michał Sosnowski, Project Manager w Tagmax.

Tagmax wzbogaca wideo o klikalne (statyczne lub ruchome) tagi, dzięki którym widz pozyskuje nowe informacje i może wykonywać dodatkowe czynności (czytać, oglądać, kupować, głosować itp.) bezpośrednio z poziomu  filmu – bez wychodzenia z okna wideo. Ta technologia  zostanie zastosowana do nagrań z tegorocznej edycji Digital Champions.

Konferencja jest organizowanym od pięciu lat corocznym spotkaniem pasjonatów cyfrowej transformacji i rozwijającą się społecznością ekspertów, praktyków, naukowców i decydentów. Forum łączy tradycyjne organizacje z pionierami digitalowych innowacji oraz dojrzałe organizacje ze startupami. Na tegoroczne spotkanie zaplanowano sześć sesji tematycznych:

  • Designing the Brave New World (Projektowanie „nowego wspaniałego świata”),
  • Hopes and Challenges of Technoevolution (Nadzieje i wyzwania technoewolucji),
  • Digital making. The Future of Manufacturing (Produkcja cyfrowa. Przyszłość procesów produkcyjnych),
  • Art – Tech – Design (Kreacje zbiorowe i społeczne procesy twórcze),
  • Questionable Future of the Obvious (Nieoczywista przyszłość rzeczy oczywistych),
  • The Engines of Innovation (Fabryki innowacji).

Pierwszego dnia konferencji zostaną też ogłoszone wyniki Konkursu Digital Champions, organizowanego przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji.

Comments

comments

166
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...